همتی: نرخ ارز باید توسط سازوکار بازار تعیین شود / انتظار حرکت در مسیر اصلاح قیمت تردید جدی دولت در حمایت از هپکو / چرا مصوبه هیات وزیران در خصوص تهاتر بدهی هپکو منتشر نشده؟ عصر «بایدن»؛ بازگشت آمریکا به دوران دموکراسی یا جنگ‌های نیابتی!/ آیا داعشی دیگر در منطقه ظهور خواهد کرد؟ واعظی به بی‌تدبیری دولت در مدیریت ارز اعتراف کرده است/ دستکاری ارز تولید را زمین زد آخرین وضعیت فازهای 2 و 3 نیروگاه اتمی بوشهر/ هنوز از آلمانی‌ها بابت نیروگاه بوشهر طلب مالی داریم چه کسی دلار را ۳۰ هزار تومان کرد!؟ علی لاریجانی مدل ۱۴۰۰ اصولگراست یا اصلاح‌طلب؟ وقتی بازیکن برای باشگاه تعیین تکلیف می‌کند/ فاجعه‌ای که فوتبال را به سوی «نابودی» می‌برد ترکان: روحانی کمی رفتارهای اعلی‌حضرتی دارد چشم انتظاری ۴۸ میلیون نفر برای تعیین دستمزد ۱۴۰۰ کارگران/ چرا دولت تعلل می‌کند؟
یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۹
کد خبر: 82143
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۳
امام جمعه خنداب:

دشمن با لبخند و غضب به دشمنی خود ادامه می دهد

موسوی گفت: برخی افراد و جریانات سیاسی در داخل کشور و افرادی مثل بایدن در آمریکا چهره آمریکا را در انظار عمومی بزک خواهند کرد تا القا کننند که بایدن با دیگری متفاوت است باید حواسمان باشد دشمن ،دشمن است چه با قهر و غضب چه با لبخند دشمنی خود را ادامه می دهد.

به گزارش دیار آفتاب؛حجت الاسلام زمانی موسوی امام جمعه شهرستان خنداب در خطبه های نماز عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته ضمن تسلیت وفات حضرت ام البنین گفت: نام و یاد و خاطره همه شهدا و مادران شهدا که این افتخارات در دامان این مادران پرورش یافتند راگرامی می داریم.

موسوی اظهارکرد: عوامل متعددی برای وجود خشونت در جامعه مطرح می شود ، وقتی یک مسئول با بیان برخی نکات و سخنان نا به جا و با عملکرد ضعیف موجب بروز خشونت و پرخاشگری در جامعه می شود ،وقتی  یک مسئولی به وظیفه اخلاقی خود طبق قانون و عرف عمل نمی کند، تبعیضات و دوگانگی هایی که در برخورد کرونایی با تجمعات مذهبی و غیر مذهبی می شود موجب بروز خشونت می شود.

وی افزود:اگر شما با وعده ها و وعید ها سرکار بگذارند و سبدی از گلابی نشان دهند و در آخر تقصیر و کوتاهی را گردن دیگری بیندازند آیا ناراحت نمی شوید؟ اگر سرمایه خود را در بورس و بازار سرمایه آوردید بعد از یک مدت سرمایه خود را به فنا ببینید چگونه برخورد خواهید  کرد؟ چرا مردم را با وعده های تو خالی عصبانی می کنید؟  شما با این ملت کاری کردید که دغدغه تامین کالای اساسی داشته باشند که در شان ملت ایران نیست .

خطیب جمعه خنداب بیان کرد: جذب نیروهای غیر بومی عامل بزرگ بروز خشونت در این شهرستان است .در این شهرستان پروژه های ناتمامی که وجود داردکه موجب بروز خشونت می شود ،چند سال قرار است برای یک استخر وقت بگذرد تا مردم بتوانند  از آن بهره مند شوند.  

وی افزود: مراسم تحلیف و انتقال قدرت  رئیس جمهور آمریکا  با حضور فراوان نیروهای نظامی که بیش از نیروهایی که آمریکا در عراق و افغانستان و سوریه دارد صورت گرفت.

موسوی گفت:بازهم تاریخ انقلاب ما شاهد از بین رفتن عنصری بود که آرزوی سقوط نظام مقدس جمهوری اسلامی داشت.  ترامپ هم به زباله دان تاریخ پیوست اما  کشتی انقلاب اسلامی همچنان به مسیر خودش ادامه می دهد تا ان‌شاءالله مسیر ظهور را هموارترکند.

موسوی گفت:برخی افراد و جریانات  سیاسی در داخل کشور و افرادی مثل بایدن در آمریکا چهره آمریکا را در انظار عمومی بزک خواهند کرد تا القا کننند که بایدن با دیگری متفاوت  است باید حواسمان باشد دشمن ،دشمن است چه با قهر و غضب چه با لبخند دشمنی خود را ادامه می دهد.

موسوی خاطر نشان کرد:رزمایش اقتدار در سپاه و ارتش از اقدامات مایوس کننده دشمن است که در تاریخ انقلاب تکرار می شود.امروز ایران اسلامی در حال تبدیل شدن به یک ابر قدرت است ما به دنبال ایجاد تمدن بزرگ اسلامی در سراسر دنیا با پرچم داری حضرت بقیه الله اعظم هستیم .

انتهای پیام/

captcha