همتی: نرخ ارز باید توسط سازوکار بازار تعیین شود / انتظار حرکت در مسیر اصلاح قیمت تردید جدی دولت در حمایت از هپکو / چرا مصوبه هیات وزیران در خصوص تهاتر بدهی هپکو منتشر نشده؟ عصر «بایدن»؛ بازگشت آمریکا به دوران دموکراسی یا جنگ‌های نیابتی!/ آیا داعشی دیگر در منطقه ظهور خواهد کرد؟ واعظی به بی‌تدبیری دولت در مدیریت ارز اعتراف کرده است/ دستکاری ارز تولید را زمین زد آخرین وضعیت فازهای 2 و 3 نیروگاه اتمی بوشهر/ هنوز از آلمانی‌ها بابت نیروگاه بوشهر طلب مالی داریم چه کسی دلار را ۳۰ هزار تومان کرد!؟ علی لاریجانی مدل ۱۴۰۰ اصولگراست یا اصلاح‌طلب؟ وقتی بازیکن برای باشگاه تعیین تکلیف می‌کند/ فاجعه‌ای که فوتبال را به سوی «نابودی» می‌برد ترکان: روحانی کمی رفتارهای اعلی‌حضرتی دارد چشم انتظاری ۴۸ میلیون نفر برای تعیین دستمزد ۱۴۰۰ کارگران/ چرا دولت تعلل می‌کند؟
یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۲:۰۹
کد خبر: 82139
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰
آیت الله دری نجف آبادی؛

کارنامه انقلاب اسلامی با همه مشکلات و تنگناها درخشان و مایه امید است/ رزمایش های های اخیر سپاه و ارتش مانور عزت و قدرت بود

امام‌جمعه اراک گفت: امروز قدرت دفاعی، صنایع نظامی و موشکی ما بسیار عظیم و ارزشمند است و رزمایش های های اخیر عزیزان نیروهای سپاه و ارتش مانور عزت و قدرت بود.

به گزارش دیار آفتاب؛ آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی و امام‌جمعه اراک در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اراک در مصلی بیت‌المقدس با گرامیداشت ایام‌الله ماه بهمن گفت: کارنامه 40 ساله انقلاب اسلامی با همه مشکلات و تنگناها کارنامه‌ای درخشان، باعظمت و مایه امید است.

رزمایش های های اخیر سپاه و ارتش مانور عزت و قدرت بود/شبکه‌ی بهداشت و درمان امروز از معجزات انقلاب اسلامی است

امام‌جمعه اراک تصریح کرد: خداوند به ما نعمت داده است و به برکت انقلاب اسلامی تحولی عظیم در کشور و دنیا رقم خورده است، ما از چنگال آمریکایی‌ها رها شدیم و امروز در کشور ما مردم‌سالاری دینی حاکم است، البته ایرادات وجود دارد و باید برای اصلاح آن‌ها تلاش کنیم اما کارنامه بسیار افتخارآمیز است.

دری نجف‌آبادی با اشاره به رزمایش‌های اخیر نیروهای مسلح کشور گفت: امروز قدرت دفاعی، صنایع نظامی و موشکی ما بسیار عظیم و ارزشمند است و رزمایش های های اخیر عزیزان نیروهای سپاه و ارتش مانور عزت و قدرت بود.

وی افزود: روزهای اول انقلاب دست ما خالی بود و چیزی نداشتیم اما امروز صنایع موشکی ما برد دو هزار کیلومتر را نقطه زنی می‌کنند که اگر بخواهیم قابل ارتقا و افزایش است و باید این ظرفیت‌ها و نعمات را قدر بدانیم.

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی گفت: شبکه‌ی بهداشت و درمان ما امروز از معجزات انقلاب اسلامی است، پیشرفت‌های داروسازی، تجهیزات پزشکی و همین موضوع مقابله با کرونا افتخارآفرینی‌های فرزندان این ملت است.

بهترین چراغ راه و توشه آخرت تقواست/ انقلاب اسلامی بانوان ما را عزت، کرامت و شخصیت بخشید

امام‌جمعه اراک در بخش دیگری از خطبه‌ها با توصیه به تقوای الهی گفت: بهترین چراغ راه و توشه آخرت همین تقواست و چیزی جز آن برای انسان نخواهند باقی ماند، انسان باتقوا باید واجبات را به نحو احسن انجام دهد و از آنچه خداوند حرام کرده است پرهیز داشته باشد.

 دری نجف‌آبادی افزود: همه وجود انسان با تقوا و نور و برکت است و ما در روز جمعه به تقوا دعوت‌شده‌ایم اما مهم این است که عمل داشته باشیم.

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکز با تأکید بر اینکه باید همواره مرز حلال و حرام را رعایت کنیم گفت: دین خدا برای سعادت و خیر دنیا و آخرت است، واجبات موجب کمال ماست و محرمات چیزی جز خسارت نیست.

امام‌جمعه اراک همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با بیان ارزش‌های والای زن در اسلام گفت: خداوند از روز اول خلقت انسان را از یک ماهیت آفرید اما حالا می‌بینیم کشورهای غرب و شرقی نوعاً از زن به‌صورت ابزاری استفاده می‌کنند اما اسلام می‌گوید که زن و مرد از یک جنس هستند.

دری نجف‌آبادی با تأکید بر اینکه در اصل انسانیت زن و مرد هیچ تفاوتی وجود ندارد افزود: جمهوری اسلامی نیز حق بزرگی به گردن همه‌ی ما دارد، باید ببینیم رضاخان و محمدرضا پهلوی با زنان چه کردند، پرونده آن‌ها بسیار ننگین و سیاه است.

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی بانوان ما را عزت، کرامت و شخصیت بخشید درحالی‌که شخصیت زن و خانواده در دنیای تحت سنگین‌ترین هجمه و ستم‌ها قرار دارد و حتی غرب و حتی روزگاری در کشور ما چنین بود اما امروز به برکت انقلاب باید این مقام زن و خانواده را قدر بدانیم.

انتهای پیام/

captcha