شناسایی ۸۵مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی/افزایش شمار افراد بستری در بیمارستانها در مقایسه با روزهای گذشته رهبر انقلاب: سیّد مرتضی علم‌الهدی از برجستگان تاریخ اسلام و از مفاخر علمی به شمار می‌رود مهلت دریافت وام ودیعه مسکن تا پایان اسفند تمدید شد این آرا آینده فوتبال ایران را تعیین می‌کنند آخرین خبرها از وضعیت کرونای انگلیسی در کشور/ چند مبتلا به ویروس جهش‌یافته شناسایی شده است؟ روایت اهل سنت از ماجرای شکاف کعبه و تولد امام علی(ع) داخل خانه خدا آخرین رنگ‌بندی کرونایی شهر‌های کشور/ فهرست شهر‌های قرمز و نارنجی اعلام شد توصیه‌ رهبر انقلاب برای استفاده از «ایام‌ البیض» ماه رجب بارش برف در کلیه محورهای مواصلاتی استان مرکزی/کلیه مسیرهای استان باز است‌‌ گروسی: لغو اجرای پروتکل الحاقی توسط ایران، خسارتی مهم است
پنجشنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۶
کد خبر: 82125
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۹
رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی:

مجلس در حضور میدانی برای حل مشکلات پیشگام و پیشتاز است/استان مرکزی در بخش شهرک های صنعتی بزرگ در سطح کشور سرآمد و ممتاز است

نظری گفت: حضور میدانی در صحنه و شناسایی مشکلات از نزدیک نقش مهمی در گره گشایی از مشکلات دارد که باید در همه ابعاد و بخش های کشور نمود عملیاتی داشته باشد و امروز مجلس شورای اسلامی در حضور میدانی در صحنه ها برای حل مشکلات پیشگام و پیشتاز است.

به گزارش دیار آفتاب؛ علیرضا نظری رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی عصر امروز در ستاد اقتصاد مقاومتی استان که با حضور اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس در اراک برگزار شد گفت: استان مرکزی استانی مادر در بخش صنایع بزرگ است که در بخش شهرک های صنعتی بزرگ در سطح کشور سرآمد و ممتاز است.

نظری اظهار کرد: با توجه به اینکه صنایع کوچک و سایر صنایع دیگر وام دار صنایع بزرگ و وابسته آنها هستند و با توجه به جایگاه ویژه استان مرکزی ضرورت دارد نگاه ویژه ای به استان شود تا مشکلات مهم برطرف شود.

وی افزود: حضور میدانی در صحنه و شناسایی مشکلات از نزدیک نقش مهمی در گره گشایی از مشکلات دارد که باید در همه ابعاد و بخش های کشور نمود عملیاتی داشته باشد و امروز مجلس شورای اسلامی در حضور میدانی در صحنه ها برای حل مشکلات پیشگام و پیشتاز است.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز ما اگر از تحریم های ظالمانه خارجی صحبت می کنیم باید نگاهی هم به تحریم های داخل از جمله قوانین مانع و دست و پاگیر تولید قوانین بانکی و موانع کلی در تولید و مدیریت ها هستیم که این مسایل باید در حضورهای میدانی برطرف شود.

وی ادامه داد: رئیس مجلس شورای اسلامی در دیداری که با مقام معظم رهبری داشتند از سفره ای میدانی به خوبی تجلیل کردند و تاکید داشتند که سفرهای میدانی نظارتی با قوت ادامه دار باشد.

وی خاطرنشان کرد: مشکلاتی که در بخش صنایع استان مرکزی شاهد هستیم مشتی نمونه خروار است که اگر به زیرساخت های مشکلات دسترسی پیدا کنیم و آنها را به خوبی شناسایی کنیم قطعا برای رفع حل مشکلات سایر استان ها موثر خواهد بود و برکات فراوانی خواهد داشت.

انتهای پیام/

captcha