هیچ تضمینی در FATF برای گشایش‌های اقتصادی وجود ندارد/ FAFT همانند برجام خیری برای ما نخواهد داشت زلاتکو کرانچار درگذشت بایدن، بن ‌سلمان را دفن می‌کند؟! دستگيري قاتل فراري در اراك عملیات احداث ۱۰۵ واحد طرح اقدام ملی مسکن در کمیجان آغاز شد قیمت لبنیات از اول سال ۵۴۵ بار تغییر کرد! چسب زخم ۳۰۳ میلیاردی / ۸۵ درصد تجهیزات پزشکی ایران وارداتی است مطالبه کارگران شرکت «لاستیک پارس ساوه» افزایش حقوق و حل مشکل صندوق پس انداز است اخذ اثر انگشت با استامپ در انتخابات ۱۴۰۰ حذف شد/برگزاری الکترونیکی انتخابات در ۸کلانشهر +جزئیات انبار موشک‌های فوق سری «3000» سوریه چگونه لو رفت؟
دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۵
کد خبر: 82105
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵

دلبری روحانی از کدخدای جدید!

واکنش توئیتری محمدحسن آصفری در خصوص اظهارات رئیس‌جمهور در مورد زمان بر بودن رفع بی اعتمادی به آمریکا همزمان با روی کار آمدن بایدن

به گزارش دیار آفتاب؛ محمد حسن آصفری نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در پیامی در فضای مجازی در خصوص اظهارات رئیس جمهور در مورد زمان بر بودن رفع بی اعتمادی به آمریکا همزمان با روی کار آمدن بایدن واکنش نشان داد.

"اینکه روحانی می گوید طول می کشد تا میراث بی اعتمادی به امضای آمریکا رفع شود ، تحریف عمدی حقیقت است . چون خباثت که مختص ترامپ نیست ، بلکه ذات حاکمیت آمریکاست . نمی شود به بهانه آمدن بایدن چهره آمریکا را بزک کرد اما روحانی دلبری از کدخدای جدید را با اغراض جناحی و انتخاباتی کلید زد" .

انتهای پیام/

captcha