برنامه های دفاع مقدس و مقاومت با شعار «ما مقتدریم» برگزار می شود ضمانت استحکام نظام حضور گسترده مردم در انتخابات است حیات سردار حجازی سرشار از مجاهدت در راه اسلام بود بازیکنانی که برای اتلتیکو مادرید ارزشی قائل نمی‌شدند + عکس آقای روحانی! مشکلات را حل نکنید! بلکه وضعیت را به سال 92 باز گردانید صعود چشمگیر استقلال و پرسپولیس در رنکینگ جهانی ۳۱ اردیبهشت؛ پایان دوران آموزشی مقطع ابتدایی/ آموزش مجازی بعد از کرونا تداوم دارد تمام احتمالات دربی آسیایی/ استقلال و پرسپولیس در چه صورت به مصاف یکدیگر می روند؟ دولت هزار تومان«جایزه سرعت در تحویل»به نرخ تضمینی گندم اضافه کرد یک روز سیاه دیگر در استان مرکزی رقم خورد/ فوت  ۱۸ نفر و شناسایی ۸۳۷ بیمار جدید کرونایی
سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۴
کد خبر: 82060
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۷
در انتقاد به عملکرد ضعیف دولت تدبیر و امید صورت گرفت؛

نامه بسیج دانشجویی 43 دانشگاه استان مرکزی به رئیس جمهور+ متن

بسیج دانشجویی 43 دانشگاه استان مرکزی در نامه ای به رئیس جمهور از عملکرد ضعیف دولت در حوزه های آلودگی هوای کلانشهرها، وضعیت بد بازار سرمایه، سرانجام ناامید کننده برجام، وضعیت بد اقتصادی و معیشتی مردم و ... انتقاد کردند.

به گزارش دیار آفتاب؛ در پی سوء مدیریت دولت تدبیر و امید در حوزه های مختلفی از جمله: آلودگی هوای کلانشهرها، وضعیت بد بازار سرمایه، سرانجام ناامید کننده برجام، وضعیت بد اقتصادی و معیشتی مردم و ...، بسیج دانشجویی 43 دانشگاه استان مرکزی در نامه ای به رئیس جمهور، این نکات را یادآور شدند تا شاید دولتمردان در ماه های پایانی خدمت خود، قدری به فکر مردم باشند.

متن این نامه بدین شرح است:

"رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

همانطور که باید مطلع باشید چند صباحی است که آلایندگی هوای نشأت گرفته از استفاده سوخت مازوت در نیروگاه حرارتی شازند بر سر مردم اراک، شازند و روستاهای اطراف آن سایه افکنده و افزایش شدت آلایندگی هوا و به خطر افتادن سلامتی مردم را باعث شده است و این در حالی است که جنابعالی در سفر استانی خود به استان مرکزی در سال1395 وعده دادید که استفاده از مازوت در نیروگاه شازند برای همیشه متوقف شود.

با اندکی تأمل و دقت به اصل50قانون اساسی و دیگر قوانین مصوب پیرامون حفاظت از محیط زیست، وظیفه و جایگاه دولت و سازمان حفاظت از محیط زیست به راحتی قابل فهم است؛ لیکن از آن جایی که این روزها عدم توانایی در کنترل وضعیت بد آلودگی هوا نیز  مجدداً در کارنامه تیره دولت تان جا خوش کرده است؛ بر آن شدیم تا نکاتی را متذکر شویم:

جناب آقای روحانی؛ حال که نه چرخ سانتریفیوژ آن طور که باید میچرخد و نه چرخ اقتصاد مردم و جنابعالی به جای حضور در استان ها و مشاهده مشکلات مردم از نزدیک، خود را در اتاق های جنتلمن گونه تان حصر کرده و روند پشت میز نشینی و مدیریت از راه دور را سرلوحه کارتان قرار داده اید و به بهانه کرونا و حفظ سلامتی از حضور در بسیاری از جلسات و محافل خود داری میکنید، حداقل به فکر سلامتی مردم هم باشید و فراموش نکنید که شما در واقع خادم ملت هستید و خادم مردم بودن به حرف و وعده و شعارهای زیبا نیست بلکه به عمل و حضور مردانه در میدان است و بدانید که بی شک مدیریت شرایط فعلی کشور با دورکاری و دستورات تلفنی و منتظر این و آن ماندن مسیر نخواهد شد. خوب است مسئولان ارشد دولت به جای سرگرم کردن خود به این تفاهم نامه و آن معاهده و امثالهم که دیگر حنایشان برای مردم رنگی ندارد، با مرور وظایف خود و برنامه ریزی های علمی و عملی صحیح برای حل مسائل و مشکلات این مردم رنج دیده که نه سیب و گلابی برجام نصیب شان شد و نه از 45هزارتومان یارانه بی نیاز شدند، چاره ای بیندیشید.

وقتی به اتفاقات و حوادث سال های اخیر مینگریم، میبینیم که  در طول ریاست شما مردم ما نه رنگ خوشی از مدیریت اقتصادی تان دیده اند و  نه گشایشی احساس شد بلکه هر کجا که به وعده های شما دل خوش کردند، حاصلش این شد که ما را به خیر تو امید نیست حداقل!!! شر مرسان.  نمونه اش بورس و بازار سرمایه.

نکند دیواری که مردم را ترساندید که قرار است در پیاده رو ها بکشند، شما میان خودتان و مردم کشیده اید؟!!!

آقای روحانی مگر نه این که وظیفه دولت تامین سلامت و معیشت مردم است. آیا بهتر نبود به جای اینکه مدام به فکر آب و صابون برای شست و شوی دیگران باشید به فکر تامین مایحتاج اساسی مردم میبودید که مجبور نباشند در ایام کرونا از این مغازه به آن مغازه و از این صف به آن صف دنبال کالاهای مورد نیاز خود از جمله روغن باشند؟!!

آیا سهم دولت دریافت سکه و نشان های کذایی به خاطر دستاوردهای کرم خورده برجام هاست و سهم مردم تحمل فشارهای ناشی از سوء مدیریت دولت به اصطلاح تدبیر و امیدتان؟

آقای روحانی؛ دیگر بهانه یتان برای عدم توفیق در رفع مشکلات مردم چیست؟ نکند می خواهید همانند براندازان و روشنفکرنمایان بگویید اختیارات تان کافی نیست؟ یا تحریم را دوباره بهانه می کنید؟

نکند خدایی ناکرده معیشت مردم را گروگان گرفته اید و منتظر این هستید تا جان کری دیگری بیاید و به خیالتان امضای تضمین گونه اش منجی مشکلات شود؟

آقای روحانی اکنون دیگر وقت آن است که کلید دم انتخابات تان را برای بازکردن قفل مشکلات به کارگیرید و از اندک فرصت باقی مانده دولت تان نهایت استفاده را ببرید تا شاید عمر دولتتان در اذهان مردم ایران با ذره ای خاطره مثبت به پایان برسد .

و بدانید که توفیق خدمت تکرار شدنی نیست و قطعا روز حساب نزدیک است. اما شاکرا و اما کفورا."

از طرف:

بسیج دانشجویی دانشگاه اراک-بسیج دانشجویی دانشگاه اراکبسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اراک-بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اراک-بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی اراک-بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اراک-بسیج دانشجویی دانشکده فنی و حرفه ای اطهر اراک-بسیج دانشجویی دانشکده فنی و حرفه ای امیر کبیر اراک-بسیج دانشجویی مرکز علمی کاربردی قوه قضائیه اراک-بسیج دانشجویی مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اراک-بسیج دانشجویی مرکز علمی کاربردی ماشین سازی اراک-بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید باهنر اراک-بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان پردیس زینب کبری (س)-بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور ساوه-بسیج دانشجویی دانشکده علوم پزشکی ساوه-بسیج دانشجویی دانشکده فنی حرفه ای جراحی زاده ساوه-بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی ساوه-بسیج دانشجویی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی ساوه-بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور خمین-بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی خمین-بسیج دانشجویی دانشکده علوم پزشکی خمین-بسیج دانشجویی دانشکده فنی و حرفه ای دکترحسابی شهابیه خمین-بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور محلات-بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی محلات-بسیج دانشجویی مرکز آموزش عالی محلات-بسیج دانشجویی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی نیم ور-بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی دلیجان-بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور دلیجان-بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی نراق-بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی جاسب-بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی تفرش-بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تفرش-بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور تفرش-بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شازند-بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی شازند-بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی آستانه-بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مهاجران-بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور کمیجان-بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کمیجان-بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور میلاجرد-بسیج دانشجویی دانشگاه‌پیام نور آشتیان-بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی آشتیان-بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور فراهان-بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی فراهان

انتهای پیام/

captcha