گزارش تصویری| شبی با شهدای گمنام در مصلی بیت المقدس اراک برگزاری مراسم شبی با شهید گمنام در داودآباد گرامیداشت یاد و خاطر شهدا موجب احیای فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه می شود بیان خاطرات رزمندگان یکی از اولویت های پیشکسوتان دفاع مقدس باشد نمایندگان استان مرکزی حریفان خود در جام حذفی را شناختند/ آلومینیوم میزبان هوادار و خوشه طلایی میهمان شهرداری بردسکن شد در داخل کشور باید همصدایی وجود داشته باشد شهید گمنام فضای اتحادیه انجمن دانش آموزی را عطر آگین کرد ملت ایران مغلوب دلقک بازی های آمریکایی ها، اروپایی ها و بزک کنندگان آنها نخواهند شد کادر سلامت مجاهدین فی‌سبیل‌الله هستند / همه مردم باید دستورات بهداشتی را رعایت کنند آماده‌سازی مکان خاک‌سپاری شهید گمنام در داودآباد
شنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۶
کد خبر: 81989
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۳

«چالش مانکن» مدیران ضعیف در اردوگاه سرخ/ چرا درباره تخلفات سکوت می‌کنید!؟

مدیرعامل پرسپولیس این روز‌ها نه حرف می‌زند و نه اقدامی می‌کند و تنها در نقش یک مانکن، پشت میز ریاست بر باشگاه نشسته و خودش را منتظر دستورات وزارت ورزش درباره اقدامات بعدی نشان می‌دهد!

به گزارش دیار آفتاب؛به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، حال هر دو باشگاه سرخابی وابسته به وزارت ورزش و جوانان سالهاست که با حضور مسعود سلطانی فر و تیم مدیریتی اش در وزارت ورزش و جوانان خوب نیست. ولی اوضاع بد باشگاه پرسپولیس پشت نقاب قهرمانی های این تیم که متأثر از ثبات مربیگری در پرسپولیس بود پنهان ماند تا اینکه این باشگاه هم با جدایی برانکو ایوانکوویچ و تغییرات در کادر فنی اش، چهره واقعی اوضاع مدیریتی اش را برای هوادار و مخاطب عامی عیان کرد.

یکی دو ماه پیش که ویدیوی حرفهای مهدی رسول پناه در باره یحیی گل محمدی و برخی بازیکنان و البته ایجنتهایی که به زعم او وصل به یحیی گل محمدی بودند منتشر شد، ماشین پرسپولیس در سراشیبی سقوط افتاد و هر روز سرعتش بیش از روز قبل شد. در این میان برکناری رسول پناه از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس تازه داشت آب سردی بر دل داغدیده یحیی و هواداران می ریخت که مشخص شد این فرد همچنان در سمت ریاست هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس باقی مانده و مشغول است گرچه در اکثر جلسات حضور فیزیکی نداشت! موضوعی که روی اعصاب یحیی گل محمدی بود و در پاره ای تصمیم سازی های باشگاه پرسپولیس تأثیر داشت. تصمیماتی که گاهی باعث می شد تا ترمز پرسپولیس کشیده شود.

یحیی گل محمدی که خود نیز در اظهارات غیررسمی رسول پناه (در گفت و گو با یکی دو خبرنگار) متهم به دلالی بازیکن شده بود، در یکسوی دیگر این ماجرا تحت فشار بود و نمی خواست به این سادگی دست از سر رسول پناه بردارد و در نهایت با نتیجه نسبتا خوبی که در دربی گرفت و تا دقیقه 93 بازی، 1-2 تیمش را از استقلال صدرنشین پیش انداخته بود در پایان دربی لب به سخن گشود و رسول پناه را آفتی گیر کرده بیخ ریش باشگاه پرسپولیس خطاب کرد تا توپ همه بلاها را در زمین مدیرعامل مستعفی قبلی بیندازد.

بلافاصله پس از این اظهارات و صحبتهای تند دیگری که یحیی در نشست خبری درباره وضعیت مدیریتی باشگاه انجام داد، ویدیوی دیگری کاملتر از اظهارات مهدی رسول پناه در فضای مجازی وایرال شد که این بار درباره مهدی ترابی و حرکت ارزشی او در نشان دادن نوشته زیر پیراهنش بود و آن را رفتاری دانست که ترابی حالا در حال تاوان دادن بابت آن در لیگ قطر است! همچنین حرفهای سخیف و زشتی را بر زبان آورد که بازگو کردن شان غیرممکن است.

در اینکه مهدی رسول رفتاری زشت داشته و واجب است تا نهادهای نظارتی به آن ورود کرده و درباره بخش هایی از آن حتی او را به شدیدترین وجه ممکن مؤاخذه کنند شکی نیست اما آیا کسی نیست که درباره وجه دیگر صحبتهای او تحقیق و تفحص کند؟

مهدی رسول پناه لابلای حرفهای زشت و زننده اش، درباره دلالی حرف زد که نزدیک به یحیی گل محمدی است و حتی در ترکیب و چینش مهره های پرسپولیس هم دخالت می کند! آیا کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال یا سازمان لیگ نباید در این وادی ورود کنند و درباره حقیقت یا دروغ بودن این موضوع تحقیقاتی براه بیندازند تا شفاف سازی در این رابطه انجام شود؟ نتیجه این مهم خارج از دو پاسخ نیست. یا ادعاهای مهدی رسول پناه غلط و از روی کینه با گل محمدی بوده و یا درست است و در آنصورت باید دید چطور می توان سرنوشت یک تیم و باشگاه با میلیونها نفر هوادار و میلیاردها تومان هزینه به اخم و لبخند یک دلال بسته باشد! در آنصورت یا گل محمدی بابت تهمت هایی که رسول پناه به او زده می تواند اعاده حیثیت کند و یا صدق گفتار رسول پناه مشخص شده و جلوی ضرر بیشتر پرسپولیس گرفته می شود.

captcha