برنامه های دفاع مقدس و مقاومت با شعار «ما مقتدریم» برگزار می شود ضمانت استحکام نظام حضور گسترده مردم در انتخابات است حیات سردار حجازی سرشار از مجاهدت در راه اسلام بود بازیکنانی که برای اتلتیکو مادرید ارزشی قائل نمی‌شدند + عکس آقای روحانی! مشکلات را حل نکنید! بلکه وضعیت را به سال 92 باز گردانید صعود چشمگیر استقلال و پرسپولیس در رنکینگ جهانی ۳۱ اردیبهشت؛ پایان دوران آموزشی مقطع ابتدایی/ آموزش مجازی بعد از کرونا تداوم دارد تمام احتمالات دربی آسیایی/ استقلال و پرسپولیس در چه صورت به مصاف یکدیگر می روند؟ دولت هزار تومان«جایزه سرعت در تحویل»به نرخ تضمینی گندم اضافه کرد یک روز سیاه دیگر در استان مرکزی رقم خورد/ فوت  ۱۸ نفر و شناسایی ۸۳۷ بیمار جدید کرونایی
سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۵
کد خبر: 81910
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۱
مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی خبر داد

ثبت‌نام ۲۸۳۶ نفر در مرحله سوم طرح اقدام ملی مسکن در استان مرکزی

مرزبان مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی از ثبت‌نام ۲۸۳۶ نفر در مرحله سوم طرح اقدام ملی مسکن در استان مرکزی خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ مرزبان مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت: مرحله سوم طرح اقدام ملی مسکن در شهرهای توره، تفرش، آشتیان، پرندک، غرق آباد، رازقان و زاویه انجام شد.

مرزبان با اشاره به اینکه ۲۸۳۶ نفر در طرح اقدام ملی مسکن در استان ثبت‌ نام کردند اظهار کرد: در این مرحله سهم آشتیان (۶۶۸ )، پرندک(۳۲۶)، تفرش (۸۵۷)، توره(۳۷۹)، رازقان (۹۶)، زاویه (۱۷۳) و غرق آباد (۳۳۷) نفر است.

وی گفت: در دو مرحله قبل ۹ هزار و ۸۶۳ نفر در مرحله قبلی طرح جامع ثبت‌نام کردند که از این تعداد ۵۲۰۰ نفر واجدالشرایط بودند که از این تعداد بیش از ۱ هزار ۸۰۰ نفر در انتهای خیابان جهاد اراک برای آنها زمین جانمایی شده و برای مابقی افراد هم در زمین‌هایی که از طرف اوقاف در حال برنامه‌ریزی است جانمایی خواهد شد.

انتهای پیام/

captcha