پرداخت 650 میلیارد تومان تسهیلات کرونایی به صنعت گردشگری کشور/اعلام آخرین وضعیت سفرهای نوروزی در شرایط کرونایی بیش از 9 هزار هنرمند در 270 رشته در استان مرکزی فعالیت دارند افتتاح پروژه مجتمع گردشگری کاروانسرای روستای دودهک استفاده از اقتصاد مردمی در مرمت بناهای تاریخی حرکت هوشمندانه دولت است علت کمبود انسولین قلمی در کشور/ رهگیری از سامانه تی تک آغاز جلسات شورای عالی کار با دستور کار دستمزد ۱۴۰۰ از فردا هیچ اقدام موثری از زمان واگذاری هپکو به تأمین اجتماعی انجام نگرفته است/ تا دیر نشده تدبیری بیاندیشید زمان را برای برگزاری جلسه غیررسمی پیشنهادی «بورل» مناسب نمی دانیم ۱فوتی و شناسایی ۹۲ مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  پدافند هوایی سوریه با اهداف متخاصم در آسمان دمشق مقابله کرد
سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۲:۰۳
کد خبر: 81881
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۲
امام جمعه خنداب:

بیانات مقام معظم رهبری در ارتباط با ممنوعیت خرید واکسن خارجی کاملا شفاف و واضح بود

موسوی گفت:مقام معظم رهبری در 19 دی به ویژه در ارتباط با ممنوعیت خرید واکسن از کشورهای مثل آمریکا، انگلیس و فرانسه بیاناتی فرمودند که کاملا شفاف و واضح بود.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت الاسلام زمانی موسوی امام جمعه شهرستان خنداب در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته خنداب گفت: مقام معظم رهبری در 19 دی به ویژه در ارتباط با ممنوعیت خرید واکسن از کشورهای مثل آمریکا، انگلیس و فرانسه بیاناتی فرمودند که کاملا شفاف و واضح بود.

وی بیان کرد: وقتی صحبت از زبان دنیا می شود زبان سخن گفتن با غرب به زبان انگلیسی و زبان لبخند نیست بلکه زبان قدرت و هیمنه است که به عنوان سیاست کلان و راهبردی و اساسی ما از ابتدای پیروزی انقلاب، نظام ما آن را پیگیری می کرده است.

موسوی ادامه داد: این حرف صحیح "موشک جواب موشک"را در ایام جنگ زمزمه می کردیم امروز هم باید همینگونه باشد وقتی کشورهایی نگاه به منافع و اموال ما دارند و  پول های کشور را بلوکه می کنند باید دست این ها را بشکنیم تا چنین جسارت هایی نسبت به ایران عزیز نداشته باشند واکنش کشوری مثل کره جنوبی نتیجه ضعف دیپلماسی ماست نباید کوتاه بیاییم و با اقتدار هر چه بیشتر برخورد کنیم.

امام جمعه خنداب خاطرنشان کرد: سال گذشته با حضور استاندار مرکزی مجتمع فرهنگی بانوان کوثر افتتاح شد که چند روز دیگر سالگرد این افتتاح است که بهره برداری صورت نگرفت این گلایه را از استاندار داریم چرا یک جایی را افتتاح می کنید که بهره برداری از آن پروژه امکان پذیر نیست؟ چرا پروژه ها را ناقص افتتاح می کنید؟ چرا در قضیه اراضی دشت خنداب استاندار  یک شخصیت اجرایی است کلنگ پروژ هایی را بزند که هنوز مشکل آب آن حل نشده است و به خاطرعدم هماهنگی که با ادارات مختلف صورت گرفته است متاسفانه مردم سرگردان باشند.

انتهای پیام/

captcha