پرداخت 650 میلیارد تومان تسهیلات کرونایی به صنعت گردشگری کشور/اعلام آخرین وضعیت سفرهای نوروزی در شرایط کرونایی بیش از 9 هزار هنرمند در 270 رشته در استان مرکزی فعالیت دارند افتتاح پروژه مجتمع گردشگری کاروانسرای روستای دودهک استفاده از اقتصاد مردمی در مرمت بناهای تاریخی حرکت هوشمندانه دولت است علت کمبود انسولین قلمی در کشور/ رهگیری از سامانه تی تک آغاز جلسات شورای عالی کار با دستور کار دستمزد ۱۴۰۰ از فردا هیچ اقدام موثری از زمان واگذاری هپکو به تأمین اجتماعی انجام نگرفته است/ تا دیر نشده تدبیری بیاندیشید زمان را برای برگزاری جلسه غیررسمی پیشنهادی «بورل» مناسب نمی دانیم ۱فوتی و شناسایی ۹۲ مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  پدافند هوایی سوریه با اهداف متخاصم در آسمان دمشق مقابله کرد
سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۳
کد خبر: 81864
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۵
فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی:

روحیه شهادت‌طلبی و ایثارگری ملت ایران بزرگ‌ترین سلاح دفاعی در انقلاب اسلامی است

سردار کریمی با اشاره به اینکه امروز دشمنان می‌دانند روحیه شهادت‌طلبی و ایثارگری ملت ایران بزرگ‌ترین سلاح دفاعی در انقلاب اسلامی است بیان کرد: در طول این چهل سال به برکت خون شهدا نصرت‌های الهی همواره پشتیبان ملت ایران بوده‌اند.

به گزارش دیار آفتاب؛ فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی در جمع خانواده شهید تازه تفحص شده شهید والامقام جعفر نوروزی گفت: شهدا گوهرهای گران‌بها ، چراغ راه هدایت بشریت و حجت خدا بر روی زمین هستند که قله‌های  بلند سعادت را به‌خوبی طی کردند و همچون نگینی در تاریخ اسلام می‌درخشند.

کریمی اظهار کرد: در طول چهل سال انقلاب اسلامی شهدا به‌عنوان ستون‌های محکم امنیت و اقتدار نظام اسلامی و مایه عزت و کرامت ملت هستند و امروز همه داشته‌هایمان را مدیون خون شهدا هستیم.

وی ادامه داد: شهدا جاری‌کنندگان فرهنگ حسینی(ع) و زینبی(س) در انقلاب اسلامی هستند که با حماسه‌آفرینی خود بار دیگر فرهنگ عاشورا را در تاریخ زنده کردند.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی بیان کرد: امروز بسیاری از فرهنگ‌های ارزشی همچون ایثار، ازخودگذشتگی ، ایستادگی در مقابل زورگویی‌های دشمنان و ثبات قدم در مسیر حق را به برکت خون شهدا داریم و اگر به این مرحله از اقتدار و سربلندی دست پیداکرده‌ایم مرهون آموخته‌هایی هستیم که از شهدا گرفتیم.

کریمی افزود: شهدا با عملکرد خود حسینی رفتار کردند و خانواده‌های آنها با رفتارهای زینبی(س) خود نمود عینی و عملیاتی شهدا شدند.

وی اضافه کرد: خانواده‌های معظم شهدا با رفتار خود راه و سیره شهید را در جامعه تبیین کردند و امروز تکریم خانواده‌های معظم شهدا یک اصل مهم محسوب می‌شود.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی بیان کرد: اگر امروز ما از خانواده‌های معظم شهدا تکریم و تجلیل می‌کنیم این اقدام از ابعاد مختلف مهم است که باید به همه آنها توجه ویژه شود.

وی با اشاره به اینکه امروز دشمنان می‌دانند روحیه شهادت پذیری و ایثارگری ملت ایران بزرگ‌ترین سلاح دفاعی در انقلاب اسلامی است بیان کرد: در طول این چهل سال به برکت خون شهدا نصرت‌های الهی همواره پشتیبان ملت ایران بوده‌اند.

کریمی گفت: امروز به برکت خون شهدا و هدایت‌های مقام معظم رهبری تمام راهبردهای دشمنان در ابعاد مختلف با شکست‌های سنگین مواجه شده و لذا اگر می‌خواهیم این مسیر پرفرازونشیب ادامه‌دار باشد باید پایبند بر ارزش‌های نظام اسلامی و آرمان‌های شهدا باشیم.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی بیان کرد: تکریم و تجلیل از خانواده‌های معظم شهدا برای مردم و مسئولین یک راهبرد مهم است که از جهات مختلف اهمیت دارد.

وی اضافه کرد: امروز در دیدار با خانواده معظم شهید والامقام جعفر نوروزی که به‌تازگی تفحص شده‌اند این توفیق را داریم که خبر بازگشت پیکر مطهر این شهید بزرگوار را اعلام کنیم.

کریمی خاطرنشان کرد: حضور شهید در فضای جامعه قطعاً تحول‌آفرین خواهد بود و می‌تواند فضای عمومی جامعه را دگرگون کند، بازگشت پیکر مطهر این شهید در ایام سالروز عملیات کربلای ۵ و شهادت حضرت زهرا(س) یک فرصت ارزشمند برای همه است که باید از این فرصت در راستای ارتقای معنویت و کسب ارزش‌ها به‌خوبی استفاده کنیم.

پس از گذشت ۳۰ سال از شهادت، پیکر مطهر شهید «جعفر نوروزی» از شهدای هشت سال دفاع مقدس استان مرکزی در  منطقه عملیاتی خانقین کشف شد.

انتهای پیام/

captcha