پرداخت 650 میلیارد تومان تسهیلات کرونایی به صنعت گردشگری کشور/اعلام آخرین وضعیت سفرهای نوروزی در شرایط کرونایی بیش از 9 هزار هنرمند در 270 رشته در استان مرکزی فعالیت دارند افتتاح پروژه مجتمع گردشگری کاروانسرای روستای دودهک استفاده از اقتصاد مردمی در مرمت بناهای تاریخی حرکت هوشمندانه دولت است علت کمبود انسولین قلمی در کشور/ رهگیری از سامانه تی تک آغاز جلسات شورای عالی کار با دستور کار دستمزد ۱۴۰۰ از فردا هیچ اقدام موثری از زمان واگذاری هپکو به تأمین اجتماعی انجام نگرفته است/ تا دیر نشده تدبیری بیاندیشید زمان را برای برگزاری جلسه غیررسمی پیشنهادی «بورل» مناسب نمی دانیم ۱فوتی و شناسایی ۹۲ مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  پدافند هوایی سوریه با اهداف متخاصم در آسمان دمشق مقابله کرد
سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۱:۳۱
کد خبر: 81860
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۲
طی سفری یکروزه؛

مدیرعامل ایرانخودرو از پتانسیل های قطعه سازان و واحدهای صنعتی اراک و ساوه بازدید می کند

مدیر عامل ایران خودرو به منظور بازدید از پتانسیل های قطعه سازان و واحدهای صنعتی استان مرکزی صبح امروز وارد این استان شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ با رایزنی و هماهنگی های صورت گرفته مدیر عامل ایران خودرو به منظور بازدید از پتانسیل های قطعه سازان و واحدهای صنعتی استان مرکزی در شهرستان های ساوه و اراک طی سفری یکروزه صبح امروز وارد استان شد.

فرشاد مقیمی مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو در بدو ورود به استان مرکزی با حضور در شهرستان ساوه از سه واحد تولید قطعات خودرو درشهر صنعتی کاوه بازدید کرد.

مدیرعامل ایرانخودرو در ادامه این سفر با حضور در اراک ضمن بازدید از نمایشگاه دستاورد های شرکت های قطعه ساز  استان، تفاهم نامه سه جانبه شرکت ایران خودرو، اتاق بازرگانی اراک و انجمن صنایع همگن قطعه سازان خودرو استان مرکزی را امضا خواهد کرد.

دیدار با استاندار مرکزی، بازدید از پتاسنیل های قطعه سازان و شرکتهای بزرگ استان ، شرکت در جلسه شورای گفتگوی بخش دولتی و خصوصی از جمله برنامه های سفر فرشاد مقیمی به استان مرکزی است.

به گزارش دیارآفتاب؛ علی‌اکبر کریمی نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پیگیر انتقال بخشی از ظرفیت‌های خودروسازی کشور به استان مرکزی هستیم گفت: کارخانه‌های اراک به‌ویژه شرکت‌های هپکو، آذرآب، ماشین‌سازی و ده‌ها شرکت قطعه ساز و همچنین دانشگاه‌های استان ظرفیت بالقوه‌ای در این زمینه‌دارند.

 عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: طی بازدید میدانی و گزارشی که توسط کارشناسان شرکت ایران‌خودرو تهیه‌شده، تجهیزات سنگین صنایع اراک آمادگی لازم برای ورود به عرصه خودروسازی و همکاری با شرکت ایران‌خودرو را دارند که امیدواریم با حضور مدیرعامل این شرکت در اراک، شاهد خبرهای خوبی برای همشهریان گرامی بخصوص کارگران زحمتکش صنایع باشیم.

گفتنی است استان مرکزی به‌عنوان یکی از قطب‌های صنعت کشور و پتانسیل‌های ویژه در این بخش، سهم بسزایی در تولید قطعات خودرو داشته و ۱۲۰ واحد صنعتی به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم در زمینه قطعه‌سازی در این استان فعالیت می‌کنند.

انتهای پیام/

captcha