خسارت کم بارشی به مزارع استان مرکزی و پیش بینی کاهش تولید گندم/ برای زراعت دیم نگرانیم برنامه را رها کن؛ از کارنامه بگو آقای مرعشی!/ آیت‌اللهی که تصویرش در اتاق ملاقات رهبری قرار دارد حاشیه اطراف «بچه مهندس»؛ حمله بازیگر قبلی به بازیگر جدید! سردار ایرانی، پدر موشکی حزب‌الله لبنان/ سردار حجازی را بهتر بشناسیم جرائم سنگین دولت برای ایجاد محدودیت دسترسی شهروندان به فضای مجازی تهدید کرونا را به فرصتی برای ایجاد اشتغال تبدیل کردم/ تولید روتختی و کاور پرستاری دو بیمارستان توسط 10 بانوی روستایی وکیلی: دولت روحانی آبرویی برای اصلاح‌طلبان نگذاشته است «جبهه»؛ دانشگاهی به وسعت خاک ایران توان پهپادی ارتش برگ برنده نیرو‌های مسلح است قالیباف: سردار حجازی ستارۀ درخشان محور مقاومت بود
دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۷
کد خبر: 81835
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۷
در پی خاموشی های اخیر در برخی نقاط استان؛

تذکر مجمع نمایندگان استان مرکزی به وزیر نیرو در صحن علنی مجلس قرائت شد

در جلسه علنی امروز مجلس تذکر مجمع نمایندگان استان مرکزی به وزیر نیرو به علت قطعی برق و خاموشی های اخیر در شهرها و روستاهای استان مرکزی توسط علی نیکزاد قرائت شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ علی نیکزاد نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز چهارشنبه 24 دی تذکر مجمع نمایندگان استان مرکزی به وزیر نیرو را قرائت کرد.

در متن این تذکر آمده است: مشکل قطعی برق و خاموشی‌های متعدد و طولانی در شهرها و روستاهای استان مرکزی باعث ایجاد اختلال در زندگی مردم و تولیدکنندگان و همچنین قطع تلفن همراه دانش‌آموزان شده است. 

نائب رئیس مجلس در ادامه گفت:‌ این تذکر مجمع نمایندگان استان مرکزی، تذکری کشورشمول است و باید حتماً مدیران و مسئولین دولتی توضیحات و توجیهات مبرهن و کاملی را به مردم به دلیل قطعی مکرر برق و خاموشی‌های متعدد بدهند. 

گفتنی است روز گذشته خاموشی های گسترده ای در برخی نقاط مختلف استان مرکزی اعم از اراک ساوه و خمین گزارش شد که البته همزمان بسیاری از شهرهای کشور نیز با مشکل قطعی برق مواجه بودند در حالی که مسئوین مربوطه دلیل این خاموشی ها را افزایش مصرف گاز خانگی و محدودیت تحویل سوخت به نیروگاه‌ها عنوان کرده اند.

انتهای پیام/

captcha