برنامه های دفاع مقدس و مقاومت با شعار «ما مقتدریم» برگزار می شود ضمانت استحکام نظام حضور گسترده مردم در انتخابات است حیات سردار حجازی سرشار از مجاهدت در راه اسلام بود بازیکنانی که برای اتلتیکو مادرید ارزشی قائل نمی‌شدند + عکس آقای روحانی! مشکلات را حل نکنید! بلکه وضعیت را به سال 92 باز گردانید صعود چشمگیر استقلال و پرسپولیس در رنکینگ جهانی ۳۱ اردیبهشت؛ پایان دوران آموزشی مقطع ابتدایی/ آموزش مجازی بعد از کرونا تداوم دارد تمام احتمالات دربی آسیایی/ استقلال و پرسپولیس در چه صورت به مصاف یکدیگر می روند؟ دولت هزار تومان«جایزه سرعت در تحویل»به نرخ تضمینی گندم اضافه کرد یک روز سیاه دیگر در استان مرکزی رقم خورد/ فوت  ۱۸ نفر و شناسایی ۸۳۷ بیمار جدید کرونایی
سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۰
کد خبر: 81834
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۵

فوتونیوز| خاموشی ها تا حداقل یک ماه ادامه دارد!

استاندار مرکزی گفت: به دلیل شرایط موجود خاموشی ها تا یکی دو روز آینده حل نخواهد شد و امکان دارد بیش از یک ماه ادامه داشته باشد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سید علی آقازاده استاندار مرکزی در جلسه شورای اداری استان، گفت: نیروگاه شازند می تواند سوخت مازوت را از پالایشگاه تامین کند ولی به دلیل سلامت و تعهد در قبال سلامت مردم اجازه سوخت بیش از اندازه را نمی دهیم و همین باعث شده تا شاهد خاموشی باشیم. آن چیزی که امروز برای جلوگیری از خاموشی باید مورد توجه باشد رعایت استانداردهای لازم و اصلاح الگوی مصرف در کاهش ۱۰ درصدی است که اگر انجام شود قطعا شاهد خاموشی نخواهیم بود.

وی افزود: به دلیل اجازه ندادن سوزاندن مازوت در نیروگاه شازند فشارهای زیادی از جانب وزارت نفت و وزارت نیرو انجام می شود و تاکید دارند که تا ۷ میلیون لیتر سوخت باید مصرف شود تا ۲۰۰ هزار مگابایت برق را تولید کند اما سلامت مردم یک اصل است و همواره بر این مسئله تاکید داریم.

آقازاده گفت: به دلیل شرایط موجود خاموشی ها تا یکی دو روز آینده حل نخواهد شد و امکان دارد بیش از یک ماه ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/

captcha