دانشنامه دفاع مقدس سند افتخار استان مرکزی است برگزاری بیش از ۱۵۰۰برنامه در سطح استان توسط سپاه و بسیج به مناسبت دهه فجر/افتتاح ۴۰ واحد مسکونی برای سیل زدگان و محرومین نگاهی دوباره به ماجرای عنابستانی و سرباز راهور؛ تکذیب، تحریف ، تقدیر! نخستین روستای سبز کشور در استان مرکزی افتتاح می شود حواشی انتخابات هیئت فوتبال استان مرکزی؛ از کنایه‌های میثاقی تا 5 دوره ریاست غفاری حجاریان (اردیبهشت ۹۶) : روحانی با یک دسته کلید آمده است/ حجاریان (بهمن ۹۹) : کلید از خودمان نبود! هوای اراک در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار گرفت گشودن کلاف کرونا با هنر بافندگی/ حمایت از کارآفرینان سبب اقتدار در تولید و اشتغال زایی در جامعه می شود معدوم سازی 960هزار قطعه پرنده به دلیل آنفلوانزای پرندگان/ حجم اصلی درگیری در استان خراسان جنوبی، استان مرکزی مشکل جدی ندارند انقلاب اسلامی روح تازه‌ای در سینمای کشور دمید/ سینما قبل از انقلاب پوچ و بی محتوا بود
پنجشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۱
کد خبر: 81833
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۵
سردار سلیمانی:

شهید سلیمانی، مصلح بزرگ جهانی بود/ با فروپاشی دیوارهای کنگره آمریکا هیمنه این کشور هم فرو ریخت

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: شهید سلیمانی نه تنها با داعش مقابله کرد، بلکه از وقوع جنگ های بزرگتر در جهان پیشگیری کرد؛ لذا شهید سلیمانی یک مصلح بزرگ جهانی بود.rn

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از  شبکه خبری تهران نیوز، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم بزرگداشت سالروز شهادت سردار سلیمانی با عنوان «سرباز مکتب امام خمینی (ره)» که در حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار شد، گفت: حاج قاسم سلیمانی پرورش یافته مکتب انقلاب اسلامی و برآمده از مکتب امام خمینی (ره) است که همه او را به این عنوان می شناسند.

وی افزود: در دوره رنسانس اخلاق و معنویت به حاشیه رفت و خودباوران را کنار زد و متأسفانه دنیاپرستی و مال اندوزی جای اخلاق و خداباوری را گرفت و آرام آرام تجاوز به حقوق دیگران در غرب به رسمیت شناخته شد و خداباوری جایگاه خود را در غرب از دست داد، اما انقلاب اسلامی انقلابی برای گسترش تفکر خداباوری در جهان بود تا تمام ملت ها به جایگاه واقعی خداوند پی ببرند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین یادآور شد: در دوران حاضر، استکبار که هیچ اعتقادی به خدا ندارد، جریانی را به نام داعش که یک جریان تاریک و پر از جهالت بود را در منطقه ایجاد کرد و مقر فرماندهی آن را رژیم صهیونسیتی انتخاب کرد، اما حاج قاسم سلیمانی مقابل این جریان تاریک ایستاد و اگر سردار سلیمانی مقابل این جریان تاریک نمی ایستاد، کشور ما مورد تاخت و تاز آن قرار می گرفت و حتی سایر کشورهای اسلامی را هم تاریکی در بر می گرفت.

سلیمانی بیان کرد: شهید سلیمانی نه تنها با داعش مقابله کرد، بلکه از وقوع جنگ های بزرگتر در جهان پیشگیری کرد؛ لذا شهید سلیمانی یک مصلح بزرگ جهانی بود. اگر داعش بر سرزمین‌های اسلامی سلطه می یافت قطعاً جنگ و خون ریزی تمام دنیا را در بر می گرفت و کشورهای اسلامی با تجزیه روبه‌رو می شدند.

وی با اشاره به اتفاقات اخیر در آمریکا گفت: آمریکایی که ادعای قدرت پوشالی او گوش فلک را کر می کرد امروز صدای خورد شدن استخوان های آن به گوش می رسد و همانطور که همگان دیدند دیوارهای کنگره آمریکا فروریخت و همین مسئله هیمنه آمریکا را در جهان از بین برده و زمینه ساز فروپاشی این کشور را فراهم کرد.

انتهای پیام/

captcha