دانشنامه دفاع مقدس سند افتخار استان مرکزی است برگزاری بیش از ۱۵۰۰برنامه در سطح استان توسط سپاه و بسیج به مناسبت دهه فجر/افتتاح ۴۰ واحد مسکونی برای سیل زدگان و محرومین نگاهی دوباره به ماجرای عنابستانی و سرباز راهور؛ تکذیب، تحریف ، تقدیر! نخستین روستای سبز کشور در استان مرکزی افتتاح می شود حواشی انتخابات هیئت فوتبال استان مرکزی؛ از کنایه‌های میثاقی تا 5 دوره ریاست غفاری حجاریان (اردیبهشت ۹۶) : روحانی با یک دسته کلید آمده است/ حجاریان (بهمن ۹۹) : کلید از خودمان نبود! هوای اراک در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار گرفت گشودن کلاف کرونا با هنر بافندگی/ حمایت از کارآفرینان سبب اقتدار در تولید و اشتغال زایی در جامعه می شود معدوم سازی 960هزار قطعه پرنده به دلیل آنفلوانزای پرندگان/ حجم اصلی درگیری در استان خراسان جنوبی، استان مرکزی مشکل جدی ندارند انقلاب اسلامی روح تازه‌ای در سینمای کشور دمید/ سینما قبل از انقلاب پوچ و بی محتوا بود
پنجشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۱
کد خبر: 81830
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۰
معاون استاندار مرکزی؛

برنامه‌های دهه فجر باید همبستگی ملی و انسجام درونی را افزایش دهد/ کسی امروز مدعی نیست دولت مشکل و ایرادی ندارد

اکرمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: برنامه‌های دهه فجر انقلاب باید همبستگی ملی، وحدت و انسجام درونی در کشور را افزایش دهد و از اختلاف و ایجاد دودستگی در مردم با جدیت مقابله شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ بهروز اکرمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی ظهر امروز در نشست ستاد گرامیداشت چهل و دومین سالگرد دهه فجر و  پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی گفت: انفاق و کمک به دیگران از سیره مهم حضرت زهرا (س) است و ما به عنوان دوستداران و محبان ایشان باید این ویژگی سرلوحه رفتارمان باشد که در این راستا طرح هرکارمند یک نیازمند در ادارات پیش‌بینی‌شده و همه مدیران باید به آن اهتمام لازم داشته باشند.

وی افزود: اگر امروز می‌خواهیم فاطمی رفتار کنیم و در جامعه نمود عینی و عملی سیره حضرت زهرا (س) باشد باید نسبت به کمک به دیگران و انفاق توجه زیادی داشته باشیم چراکه اجرای شعائر اسلامی مهمتر از تعظیم به شعائر است.

مردم بعد از پیروزی انقلاب اسلامی هویت تازه‌ای به خود گرفتند/ دهه فجر و پیروزی انقلاب متعلق به همه مردم است

اکرمی با بیان اینکه دهه فجر یادآور یک هویت جدید برای ایران اسلامی و ملت ایران است اظهار کرد: مردم بعد از تشکیل و پیروزی انقلاب اسلامی هویت تازه‌ای به خود گرفتند و امروز ما در ایام الله فجر انقلاب این هویت را گرامی می داریم و وظیفه‌داریم از آن به‌درستی پاسداری کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی ادامه داد: در دهه فجر همه باید توجه داشته باشند پروژه‌هایی که در ابعاد مختلف قابلیت اجرایی دارند افتتاح شوند، سیاست ما در گرامیداشت دهه فجر مردمی برگزار کردن باشد چراکه دهه فجر و پیروزی انقلاب متعلق به همه مردم است و لذا خود مردم باید در این آیین مهم نقش‌آفرینی کنند.

برنامه‌های دهه فجر باید همبستگی ملی و انسجام درونی را افزایش دهد

اکرمی با تأکید بر استفاده از ظرفیت فضای مجازی در سال جاری بعنوان یک ضرورت مهم افزود: عمده برنامه‌ها غیرحضوری است و البته باید خلاقیت و ابتکارات در فضای مجازی به‌کارگیری شود، برنامه‌های دهه فجر انقلاب باید همبستگی ملی، وحدت و انسجام درونی در کشور را افزایش دهد و از اختلاف و ایجاد دودستگی در مردم با جدیت مقابله شود.

وی همچنین تصریح کرد: امسال نیازمند این هستیم از تکرار برنامه‌های روایت و بدون اثرگذاری پرهیز کنیم چراکه برنامه‌ها باید رویکرد شادابی و نشاط داشته باشند، به دلیل شرایط اقتصادی صرفه‌جویی در برنامه‌ها یک ضرورت مهم است و برنامه‌ها باید با کمترین هزینه بیشترین اثرگذاری را داشته باشند.

در حال تهیه عملکرد هشت ساله دولت هستیم/ کسی امروز مدعی نیست دولت مشکل و ایرادی ندارد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی اظهار کرد: در سال پایانی دولت تدبیر و امید در حال تهیه عملکرد هشت ساله دولت هستیم که همکاری کلیه دستگاه‌ها با مجموعه استانداری برای تهیه این کار یک امر ضروری است.

اکرمی خاطرنشان کرد: کسی امروز مدعی نیست دولت مشکل و ایرادی ندارد اما باید توجه کنیم این دولت در سخت ترین شرایط کشور را مدیریت کرد و لذا باید رویکرد برنامه‌های دهه فجر تزریق امید و نشاط به جامعه باشد.

انتهای پیام/

captcha