دانشنامه دفاع مقدس سند افتخار استان مرکزی است برگزاری بیش از ۱۵۰۰برنامه در سطح استان توسط سپاه و بسیج به مناسبت دهه فجر/افتتاح ۴۰ واحد مسکونی برای سیل زدگان و محرومین نگاهی دوباره به ماجرای عنابستانی و سرباز راهور؛ تکذیب، تحریف ، تقدیر! نخستین روستای سبز کشور در استان مرکزی افتتاح می شود حواشی انتخابات هیئت فوتبال استان مرکزی؛ از کنایه‌های میثاقی تا 5 دوره ریاست غفاری حجاریان (اردیبهشت ۹۶) : روحانی با یک دسته کلید آمده است/ حجاریان (بهمن ۹۹) : کلید از خودمان نبود! هوای اراک در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار گرفت گشودن کلاف کرونا با هنر بافندگی/ حمایت از کارآفرینان سبب اقتدار در تولید و اشتغال زایی در جامعه می شود معدوم سازی 960هزار قطعه پرنده به دلیل آنفلوانزای پرندگان/ حجم اصلی درگیری در استان خراسان جنوبی، استان مرکزی مشکل جدی ندارند انقلاب اسلامی روح تازه‌ای در سینمای کشور دمید/ سینما قبل از انقلاب پوچ و بی محتوا بود
پنجشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۶
کد خبر: 81829
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۰
سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی:

وظیفه داریم گرامیداشت دهه فجر را با شکوه برگزار کنیم

دانشی سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: به دنبال این هستیم که اگر شرایط کرونا اجازه دهد و مجوزهای لازم اتخاذ شود، در ۱۵۰ نقطه‌ی استان مرکزی راهپیمایی باشکوه برگزار کنیم.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت الاسلام دانشی سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی در جلسه کارگروه ستاد گرامیداشت ۴۲مین سالگرد باشکوه دهه فجر انقلاب اسلامی با بیان اینکه برنامه ریزی های خوبی در این راستا در حال انجام است، گفت: امیدواریم بتوانیم برنامه های قابل توجهی در این ایام برگزار کنیم. امسال به دلیل شرایط کرونا نیازمند استفاده از خلاقیت ها و ابتکارات ویژه در این راستا هستیم و امیدواریم شرایط کرونا اجازه دهد برنامه های خوبی برگزار کنیم.

وی افزود: با توجه به تلاش های دشمنان برای کمرنگ نشان دادن ایام الله دهه فجر و اهمیت این مسئله لذا امسال همه وظیفه داریم این ایام را با شکوه و اقتدار ویژه ای برگزار کنیم.

دانشی ادامه داد: نیازمند شادابی و نشاط در مراسمات و برنامه های دهه فجر هستیم و مردم استان مرکزی به خوبی نشان داده اند همواره پایبند و علاقمند به ارزش های انقلاب اسلامی هستند و این مسئله را سال گذشته در مراسم ۲۲ بهمن علیرغم شرایط جوی نامناسب به وضوح نشان دادند و لذا امسال هم باید برنامه ریزی خوبی داشته باشیم.

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی با اشاره به کارگروه های تشکیل شده برای گرامیداشت دهه فجر، گفت: کارگروه های افتتاح پروژه ها، بسیج و نیروهای مسلح، ارتباطات ، رسانه و فضای مجازی، قضایی، بانوان، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، فرهنگی و دانش آموزی، کارگری و صنایع، روحانیت، روستایی و عشایری، هیئت های مذهبی فرهنگی و هنری، مدیریت شهری، کودک و نوجوان، مساجد، ورزش و جوانان، تشکل های مردمی و سازمان های مردم نهاد، دانشجویی ، اصناف و بازاریان و ستادهای شهرستانی در استان برای گرامیداشت هرچه باشکوه تر ایام الله دهه فجر تشکیل شده است.

دانشی تصریح کرد: به دنبال این هستیم که اگر شرایط کرونا اجازه دهد و مجوزهای لازم اتخاذ شود، در ۱۵۰ نقطه‌ی استان مرکزی راهپیمایی باشکوه برگزار کنیم که در آینده اطلاع رسانی خواهد شد. همچنین در راستای گرامیداشت ایام الله ۲۲ بهمن جشنواره های متعدد فرهنگی، هنری، ادبی، و اجتماعی در نظر گرفته شده که امیدواریم گامی مهم در این راستا باشد.

انتهای پیام/

captcha