۵فوتی و شناسایی ۵۴ مورد از ابتلا به کرونا در استان مرکزی رئیس کل سازمان خصوصی سازی منصوب شد حداقل حقوق ماهیانه سرباز یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان خواهد شد مهدی قایدی بهترین بازیکن سال آسیا شد حسینی به اراک آمد/ تکلیف کاپیتان پرسپولیس فردا مشخص می‌شود یارانه نقدی ۲۸۶ هزار تومان شد + جزئیات فرمانده سپاه:‌ اجرای طرح شهید سلیمانی موجب کاهش آمار فوتی‌های کرونا شد بازدید دانشجویان اراکی از مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس استان مرکزی ۴۵۰۰ دانشجو در قالب طرح شهید ایزد پناه از مکان های دفاع مقدس استان مرکزی بازدید کردند آلومینیوم اراک - پرسپولیس تهران/ تقابل اندیشه های یحیی و رسول برای قهرمانی و بقا!
یکشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۴
کد خبر: 81816
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۴
همسر شهید خزائی نوشت:

شهدا و سردار سلیمانی یاوران حقیقی امام زمان (عج) خویش هستند

همسر شهید خبرنگار مدافع حرم نوشت: افراد متعهد همچون شهیدان و سردار حاج قاسم سلیمانی که پایبند به اصول و ارزش‌های اسلامی بودند از جمله یاران واقعی امام زمان (عج) هستند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از خبرنگار حماسه و جهاد دفاع‌پرس، همسر شهید خبرنگار مدافع حرم «محسن خزائی» به مناسبت ایام سالگرد شهادت سردار سلیمانی در تشکر از جوانانی که فرهنگ و سیره شهدا را ترویج می‌دهند، نوشت:

«مدافعان حرم و شهدای ما درس آموخته مکتب امام حسین (ع)، حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س) بودند و در راه دفاع از حق، دین و کیان اسلام که امر خداوند است جان خود را فدا نمودند تا مقرب درگاه ابدیت باشند.

خداوند حق را به عنوان یک امانت به دست مسلمین سپرد که این امانت همان قرآن، دین و ولایت است، این امانت را فقط دل‌های مردان آگاه و قلوب افراد متعهد همچون شهیدان و سردار حاج قاسم سلیمانی که پایبند به اصول و ارزش‌های اسلامی بودند و ارتباطشان با خداوند و اهل بیت (ع) بسیار محکم بود، حمل می‌کنند. آنان که به جای حرف و ادعا در مقام عمل برآمدند، پیروی از قرآن و دین را نشان دادند و در زمان فتنه‌ها از امام خود جدا نشدند. به طور قطع اینان از جمله یاران واقعی امام زمان (عج) هستند که انشالله بتوانیم راه ایشان را ادامه دهیم و در خط ولایت و گوش به فرمان امام زمانمان باشیم و در مسیر اهل بیت (ع) حرکت کنیم و زندگی و شیوه منش آن‌ها را سرلوحه خودمان قرار دهیم.

از اینکه یاد شهدا را زنده نگاه داشته و رفتار و منش شهدا را به جوانان انتقال می‌دهید و راه روشنی فراروی آن‌ها می‌گشایید ممنونم و انشالله مورد شفاعات سالار شهیدان اباعبدالله الحسین (ع) قرار گرفته و جزء یاران واقعی امام زمان (عج) و در رکاب آن حضرت قرار بگیرید.»

انتهای پیام/ 141

captcha