دانشنامه دفاع مقدس سند افتخار استان مرکزی است برگزاری بیش از ۱۵۰۰برنامه در سطح استان توسط سپاه و بسیج به مناسبت دهه فجر/افتتاح ۴۰ واحد مسکونی برای سیل زدگان و محرومین نگاهی دوباره به ماجرای عنابستانی و سرباز راهور؛ تکذیب، تحریف ، تقدیر! نخستین روستای سبز کشور در استان مرکزی افتتاح می شود حواشی انتخابات هیئت فوتبال استان مرکزی؛ از کنایه‌های میثاقی تا 5 دوره ریاست غفاری حجاریان (اردیبهشت ۹۶) : روحانی با یک دسته کلید آمده است/ حجاریان (بهمن ۹۹) : کلید از خودمان نبود! هوای اراک در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار گرفت گشودن کلاف کرونا با هنر بافندگی/ حمایت از کارآفرینان سبب اقتدار در تولید و اشتغال زایی در جامعه می شود معدوم سازی 960هزار قطعه پرنده به دلیل آنفلوانزای پرندگان/ حجم اصلی درگیری در استان خراسان جنوبی، استان مرکزی مشکل جدی ندارند انقلاب اسلامی روح تازه‌ای در سینمای کشور دمید/ سینما قبل از انقلاب پوچ و بی محتوا بود
پنجشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۵
کد خبر: 81795
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۸
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه اراک:

نیازمند تبدیل شدن گفتمان شهید سلیمانی به فرهنگ عمومی در جامعه هستیم

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه اراک گفت: امروز نیازمند تبدیل شدن گفتمان شهید سلیمانی به گفتمان و فرهنگ عمومی در جامعه هستیم چراکه اگر این مسئله به خوبی مورد توجه قرار گیرد قطعا آثار و برکات بسیار زیادی به دنبال خواهد داشت.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت الاسلام براتی زاده مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه اراک در آیین رزمایش کمک مومنانه که در مسجد امام علی(ع) اراک برگزار شد گفت: امروز بار دیگر در سطح کشور و استان مرکزی شاهد نقش آفرینی گسترده بسیجیان سلحشور در قالب طرح جهادی و سلامت شهید سلیمانی هستیم.

وی افزود: امروز می توان گفت بسیجیان با اجرای موفق طرح شهید سلیمانی بار دیگر حماسه ای بزرگ خلق کردند و توانستند بسیاری از آسیب های بیماری کرونا را کاهش دهند و زنجیره انتقال بیماری را قطع کنند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه اراک اظهار کرد: از ابتدای شیوع بیماری کرونا بسیجیان با اقدامات موثر خود موفقیت ها و دستاوردهای بسیار زیادی کسب کرده اند و تجربه ۴۰ ساله انقلاب اسلامی نشان داده هرکجا که بسیج وارد شده موفقیت حاصل شده است.

وی بیان کرد: از مهمترین ویژگی های شاخص طرح جهادی و سلامت شهید سلیمانی حضور و مشارکت مردم برای مقابله جدی با بیماری کرونا است که این یکی از ویژگی های برجسته انقلاب اسلامی است که به برکت تفکر امام خمینی(ره) محقق شده است.

براتی زاده گفت: بسیج با وفاق و همدلی که از ابتدای کرونا ایجاد کرده توانسته بسیاری از آسیب های بیماری را کاهش دهد و بسیجیان با تاسی از مکتب و سیره شهید سلیمانی امروز همه تهدیدات را به فرصت تبدیل کرده اند و این روحیه باید روز به روز در بسیجیان و آحاد مردم تقویت شود.

وی خاطر نشان کرد: امروز نیازمند تبدیل شدن گفتمان شهید سلیمانی به گفتمان و فرهنگ عمومی در جامعه هستیم چراکه اگر این مسئله به خوبی به آن توجه شود قطعا آثار و برکات بسیار زیادی به دنبال خواهد داشت.

انتهای پیام/ 

captcha