۵فوتی و شناسایی ۵۴ مورد از ابتلا به کرونا در استان مرکزی رئیس کل سازمان خصوصی سازی منصوب شد حداقل حقوق ماهیانه سرباز یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان خواهد شد مهدی قایدی بهترین بازیکن سال آسیا شد حسینی به اراک آمد/ تکلیف کاپیتان پرسپولیس فردا مشخص می‌شود یارانه نقدی ۲۸۶ هزار تومان شد + جزئیات فرمانده سپاه:‌ اجرای طرح شهید سلیمانی موجب کاهش آمار فوتی‌های کرونا شد بازدید دانشجویان اراکی از مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس استان مرکزی ۴۵۰۰ دانشجو در قالب طرح شهید ایزد پناه از مکان های دفاع مقدس استان مرکزی بازدید کردند آلومینیوم اراک - پرسپولیس تهران/ تقابل اندیشه های یحیی و رسول برای قهرمانی و بقا!
یکشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۲
کد خبر: 81793
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۳
 فرماندار اراک:

مهمترین موفقیت طرح شهید سلیمانی کنترل نسبی و قطع زنجیره شیوع بیماری کرونا است

 فرماندار اراک گفت: طرح شهید سلیمانی امروز افتخارات زیادی در سطح کشور داشته که مهمترین موفقیت آن کنترل نسبی و قطع زنجیره شیوع بیماری است که البته باید این اقدامات با حمایت های همه مردم و دستگاه ها ادامه دار باشد.

به گزارش دیار آفتاب؛ حسین بختیاری فرماندار اراک در آیین رزمایش چند جانبه مسجد محور بسیجیان مسجد امام علی(ع) اراک گفت: امروز به همت بسیجیان و شبکه بهداشت شاهد اجرای موفق طرح جهادی و سلامت شهید سلیمانی هستیم که این طرح در استان مرکزی و شهر اراک دستاوردهای بسیار چشمگیری داشته است.

وی افزود: طرح شهید سلیمانی با اقدامات رصد و پالایش، مراقبت، حمایت و خدمات، درمان و نظارت نقش موثری در کنترل بیماری کرونا ایفا کرد و امروز کنترل نسبی این بیماری به برکت اجرای طرح شهید سلیمانی است.

فرماندار اراک اظهار کرد: بسیجیان با همکاری شبکه بهداشت در محلات در این طرح نقش آفرینی می کنند و موفقیت های این طرح نتیجه مشارکت و هم افزایی مردم است که توانسته بر بیماری غلبه پیدا کند.

وی خاطر نشان کرد: طرح شهید سلیمانی امروز افتخارات زیادی در سطح کشور داشته که مهمترین موفقیت آن کنترل نسبی و قطع زنجیره شیوع بیماری است که البته باید این اقدامات با حمایت های همه مردم و دستگاه ها ادامه دار باشد.

انتهای پیام/ 

captcha