دانشنامه دفاع مقدس سند افتخار استان مرکزی است برگزاری بیش از ۱۵۰۰برنامه در سطح استان توسط سپاه و بسیج به مناسبت دهه فجر/افتتاح ۴۰ واحد مسکونی برای سیل زدگان و محرومین نگاهی دوباره به ماجرای عنابستانی و سرباز راهور؛ تکذیب، تحریف ، تقدیر! نخستین روستای سبز کشور در استان مرکزی افتتاح می شود حواشی انتخابات هیئت فوتبال استان مرکزی؛ از کنایه‌های میثاقی تا 5 دوره ریاست غفاری حجاریان (اردیبهشت ۹۶) : روحانی با یک دسته کلید آمده است/ حجاریان (بهمن ۹۹) : کلید از خودمان نبود! هوای اراک در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار گرفت گشودن کلاف کرونا با هنر بافندگی/ حمایت از کارآفرینان سبب اقتدار در تولید و اشتغال زایی در جامعه می شود معدوم سازی 960هزار قطعه پرنده به دلیل آنفلوانزای پرندگان/ حجم اصلی درگیری در استان خراسان جنوبی، استان مرکزی مشکل جدی ندارند انقلاب اسلامی روح تازه‌ای در سینمای کشور دمید/ سینما قبل از انقلاب پوچ و بی محتوا بود
پنجشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰
کد خبر: 81721
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۲
طی جلسه ای با حضور وزیر کار مقرر شد؛

بدهی‌ 1200 میلیارد تومانی هپکو تا یک ماه آینده پرداخت می‌شود/ تخصیص 70 میلیارد تومان سرمایه در گردش به منظور تأمین مالی 

در جلسه بررسی رفع موانع تولید در شرکت هپکو اراک با حضور شریعتمداری وزیر کار مقرر شد بدهی‌ 1200 میلیارد تومانی این شرکت ظرف یک ماه آینده از محل اعتبارات در اختیار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پرداخت ‌شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ شب گذشته طی نشستی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، کریمی نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب، استاندار مرکزی، معاون اقتصادی استانداری و مدیرعامل و عضو هیئت مدیر شرکت هپکو در رابطه با مسائل و مشکلات این شرکت و تعیین تکلیف بدهی های هپکو بحث و تصمیماتی اتخاذ شد.

بدهی‌ 1200 میلیارد تومانی هپکو تا یک ماه آینده پرداخت می‌شود

سید علی آقازاده استاندار مرکزی در رابطه با این جلسه گفت: در نشست با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مسائل و مشکلات هپکو مورد بررسی قرار گرفت و انشاءالله به زودی تنها بن بست رونق تولید در هپکو با پرداخت بدهی‌های این شرکت رفع خواهد شد.

استاندار مرکزی افزود: بدهی‌ یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومانی هپکو از محل اعتبارات در اختیار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ظرف یک ماه آینده پرداخت می‌شود.

آقازاده همچنین ابراز امیدواری کرد تا قبل از پایان سال هپکو بتواند قرار دادهای بسیار بزرگی را منعقد نماید.

تخصیص 70 میلیارد تومان سرمایه در گردش به منظور تأمین مالی 

علی اکبر کریمی نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس نیز در رابطه با بررسی مشکلات شرکت هپکو گفت: با توجه به مذاکراتی که به عمل آمد و نامه‌ای که بنده به دکتر شریعتمداری برای تسریع در طی فرآیند اجرایی تهاتر بدهی های شرکت هپکو نوشته بودم، وزیر دستور لازم را دادند که پروسه اجرایی این موضوع با هماهنگی وزیر اقتصاد در اسرع وقت پیگیری و انجام شود.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس تصریح کرد: در خصوص تأمین مالی برای قراردادهایی که هپکو با جایگاه مختلف بسته است و به منظور تقویت تولید و رونق تولید در این شرکت مقرر شد که مبلغ ۷۰ میلیارد تومان از طریق بانک رفاه، تامین شده و از طریق سازمان تأمین اجتماعی به شرکت هپکو پرداخت شود تا به عنوان سرمایه در گردش بتواند برای خرید تجهیزات و پروژه های در دست اقدام، استفاده کند.

کریمی خاطرنشان کرد: مشکلات مربوط به حقوق کارگران هم انشالله در اسرع وقت حل شده و حقوق آذرماه پرسنل و حقوق آبان بخشی از پرسنل، در اسرع وقت پرداخت شود و شرایط مالی هپکو با این تغییر و تحولات، بهبود پیدا کند.

درباره «هپکو» بیشتر بخوانید:

کارگران هپکو در اعتراض به مشکلات این شرکت گرد هم آمدند / رفع موانع تولید و تهاتر بدهی ها مطالبه اصلی کارگران

بررسی تهاتر بدهی های هپکو با حضور وزیر کار و مدیرعامل تأمین اجتماعی

تهاتر بدهی ها موانع را از سر راه تولید در هپکو بر می دارد

بدهی های شرکت هپکو تعیین تکلیف و تهاتر شود/ مقصر نابسامانی ها کیست؟

رونق تولید «هپکو» در گرو تعیین تکلیف بدهی ۱۲۰۰ میلیارد تومانی است

نتیجه حسابرسی از شرکت «هپکو» به دادستانی کل اعلام شد

انتهای پیام/

captcha