دانشنامه دفاع مقدس سند افتخار استان مرکزی است برگزاری بیش از ۱۵۰۰برنامه در سطح استان توسط سپاه و بسیج به مناسبت دهه فجر/افتتاح ۴۰ واحد مسکونی برای سیل زدگان و محرومین نگاهی دوباره به ماجرای عنابستانی و سرباز راهور؛ تکذیب، تحریف ، تقدیر! نخستین روستای سبز کشور در استان مرکزی افتتاح می شود حواشی انتخابات هیئت فوتبال استان مرکزی؛ از کنایه‌های میثاقی تا 5 دوره ریاست غفاری حجاریان (اردیبهشت ۹۶) : روحانی با یک دسته کلید آمده است/ حجاریان (بهمن ۹۹) : کلید از خودمان نبود! هوای اراک در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار گرفت گشودن کلاف کرونا با هنر بافندگی/ حمایت از کارآفرینان سبب اقتدار در تولید و اشتغال زایی در جامعه می شود معدوم سازی 960هزار قطعه پرنده به دلیل آنفلوانزای پرندگان/ حجم اصلی درگیری در استان خراسان جنوبی، استان مرکزی مشکل جدی ندارند انقلاب اسلامی روح تازه‌ای در سینمای کشور دمید/ سینما قبل از انقلاب پوچ و بی محتوا بود
پنجشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۱
کد خبر: 81708
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۹
بعد از ظهر امروز؛

کارگران هپکو در اعتراض به مشکلات این شرکت گرد هم آمدند / رفع موانع تولید و تهاتر بدهی ها مطالبه اصلی کارگران

بعد از ظهر امروز جمعی از کارگران شرکت هپکو اراک پس از پایان ساعت کاری با گردهمایی در ورودی این شرکت بار دیگر پاسخگویی مسئولین، رفع موانع تولید و تعیین تکلیف بدهی های هپکو را مطالبه کردند.

به گزارش دیار آفتاب؛ بعد از ظهر امروز جمعی از کارگران شرکت هپکو اراک پس از پایان ساعت کاری با گردهمایی در ورودی این شرکت و در دست داشتن پارچه نوشته ای از مطالبات خود بار دیگر پاسخگویی مسئولین، رفع موانع تولید و تعیین تکلیف بدهی های هپکو را خواستار شدند.

به گفته فعالین کارگری بدهی حدود 1200 میلیارد تومانی هپکو در حال حاضر بعنوان جدی ترین مانع رونق تولید باعث ایجاد مشکل در عملیات های مرتبط بانکی و بازرگانی این شرکت شده است.

کارگران هپکو هفته گذشته نیز پس از پایان ساعت کاری در محوطه کارگاه تولید این شرکت گرد هم آمدند و خواستار مشخص شدن وضعیت بدهی ها و رفع مشکلات این واحد تولیدی شدند.

گفتنی است استاندار مرکزی نیز شب گذشته با توجه به مطالبه ی کارگران و سهامدارن هپکو از بررسی موضوع تهاتر بدهی های این شرکت با حضور وزیر کار و مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی خبر داده است.

درباره «هپکو» بیشتر بخوانید:

بررسی تهاتر بدهی های هپکو با حضور وزیر کار و مدیرعامل تأمین اجتماعی

تهاتر بدهی ها موانع را از سر راه تولید در هپکو بر می دارد

بدهی های شرکت هپکو تعیین تکلیف و تهاتر شود/ مقصر نابسامانی ها کیست؟

رونق تولید «هپکو» در گرو تعیین تکلیف بدهی ۱۲۰۰ میلیارد تومانی است

نتیجه حسابرسی از شرکت «هپکو» به دادستانی کل اعلام شد

انتهای پیام/

captcha