انگیزه‌ها و پیامدهای عضویت ایران در سازمان همکاری شانگهای / نقش تهران در مدیریت امنیت منطقه‌ای پررنگ‌تر شد حسینی‌کیا: قیمت خودرو‌های خارجی در کشور ۸ برابر نرخ واقعی است اردوهای جهادی خط مقدم ترویج روحیه جهادی و ازخودگذشتگی است دفاع مقدس هویت ملت ایران است/ ایجاد پاتوق فرهنگی برای جوانان یکی از سیاست های دهکده مقاومت است افت تحصیلی پنهان معضل جدید نظام آموزشی/ کرونا چطور بر کیفیت آموزش‌ها اثر گذاشت؟ کاظمی: پاداش فرهنگیان بازنشسته را هر روز پیگیری می‌کنم تکمیل بیمارستان ولیعصر(عج) اراک نیاز به 300 میلیارد تومان اعتبار دارد/ قصور پیمانکار قبلی پروژه در حال بررسی است الگوسازی زندگی شهدا، مهمترین اقدام در گام دوم انقلاب توزیع ۶ هزار و ۲۰۰ بسته معیشتی به مناسبت هفته دفاع مقدس در اراک تبیین و تقویت ادبیات و فرهنگ دفاع مقدس ضروری است
شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۶
کد خبر: 81671
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۴
رئیس بسیج فرهنگیان کشور خبر داد

استفاده از ظرفیت های اقشار بسیج در پویش ملی «لبخند رضایت»

رئیس بسیج فرهنگیان کشور با اشاره به اینکه پویش لبخند رضایت در مرحله سوم نهضت کمک مومنانه تعریف شده و مختص فرهنگیان بسیجی است، گفت: ماموریت بسیج فرهنگیان، کمک به ارتقای کارآمدی آموزش و پرورش و افزایش فعالیتهای آموزشی و پرورشی برای دانش آموزان است.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار عباس مطهری رئیس بسیج فرهنگیان کشور در گفتگو با ندای تفرش در خصوص پویش ملی «لبخند رضایت» گفت: با شیوع ویروس کرونا و پس از فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر کمک مومنانه، اقشار مختلف جهت خدمات رسانی به آسیب دیدگان کرونا پای کار آمدند و وارد میدان شدند. فرهنگیان بسیجی در طول 8 ماه اخیر کمک های را در قالب جهاد آموزشی برای دانش آموزان بازمانده از تحصیل انجام داده اند.

سردار مطهری با اشاره به فعالیتهای آموزش مجازی معلمان در شرایط کرونا که چندین برابر آموزشهای حضوری است، اظهار کرد: به منظور معرفی مجاهدت خاموش معلمان به عنوان مدافعان تعلیم و تربیت به افکار عمومی، موج همگانی جهت تقدیر از معلمان و افزایش روحیه این قشر زحمتکش ایجاد شد.

وی با اشاره به کاهش فعالیت های پرورشی برای دانش آموزان در آموزش های مجازی، افزود: در پویش لبخند رضایت به منظور افزایش فعالیت های پرورشی، از ظرفیت های بومی و محلی به معلمان کمک می شود تا فعالیتهای بهتری را انجام دهند.

رئیس بسیج فرهنگیان کشور ادامه داد: همچنین در این پویش، از ظرفیت دانشجو-معلمان جهت آموزش دانش آموزانی که بنابر دلایلی نظیر نداشتن امکانات آموزشی، اینترنت و.... از تحصیل محروم هستند، استفاده می شود.

سردار مطهری با بیان این مطلب که پویش لبخند رضایت در مرحله سوم نهضت کمک مومنانه تعریف شده و مختص فرهنگیان بسیجی است، یادآور شد: ماموریت بسیج فرهنگیان، کمک به ارتقای کارآمدی آموزش و پرورش و افزایش فعالیتهای آموزشی و پرورشی برای دانش آموزان است.

وی با تاکید بر این مطلب که معلمان سرمایه های نظام هستند، گفت: از مسئولین در خواست می شود که همانطور که برای کادر درمان زحمت می کشند و پشتیبانی هایی را انجام می دهند برای معلمان هم این گونه حمایت ها انجام شود.

رئیس بسیج فرهنگیان کشور با اشاره به حمایت 205 نماینده مجلس در تقدیر از معلمان، افزود: لازم است که مسئولین، رئوسای ادارات، اولیا و دانش آموزان پویش هایی در قالب تقدیر از معلمان ایجاد کنند تا معلمان با روحیه و نشاط بیشتری به فعالیتهای خود ادامه دهند.

سردار مطهری با بیان این مطلب که پویش لبخند رضایت تا پایان سال ادامه دارد، خاطر نشان کرد: معرفی مجاهدتهای معلمان در ایام کرونا در رسانه ها، استفاده از ظرفیت های بسیج در قشر طلاب، اساتید و هنرمندان در انجام فعالیتهای پرورشی، پیگیری و ساماندهی معلمان جهت آموزش در حاشیه شهرها و روستاهای مناطق محروم حتی در قالب گروههای جهادی از جمله اقداماتی است که تا پایان سال پیگیری می شود.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار