پزشک متخصص داخلی:

ایران جزء ده کشور تولیدکننده واکسن دنیا است/بنده اگر قرار باشد واکسنی را تزریق کنم واکسن ایرانی تزریق خواهم کرد

صدوق با اشاره به صحبت‌های که پیرامون واردات واکسن کرونای خارجی مطرح است گفت: بنده اگر قرار باشد واکسنی را تزریق کنم واکسنی را تزریق خواهم کرد که در کشور خودمان ساخته شده باشد.
کد خبر: ۸۱۶۶۲ تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۸

به گزارش دیار آفتاب؛ سید ابوذر صدوق سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان خنداب و متخصص داخلی در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت: هیچ کشوری به اندازه کشور خودمان برایمان دلسوزی نخواهد کرد ، با توجه به قدرت و توانایی و علم دانشمندان کشورمان واکسن کرونا در کشور در حال ساخت است نباید در رابطه با این موضوع عجله داشته باشیم.

وی بیان کرد: مقام معظم رهبری نیز در بیانات خود فصل الخطاب فرمودند که اجازه ورود واکسن از کشورهای آمریکایی و برخی کشورهای اروپایی ممنوع است.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان خنداب گفت: شرکت های دارویی که این واکسن را تولیدکردند از معروف ترین شرکت های دنیا هستند اما در قضیه واکسن کرونا اعتبار شرکت را زیر سؤال بردند و شاید دست خداست که قدرت مستکبرین در هم کوبیده شود.

این متخصص داخلی بیان کرد: باوجود تحریم‌ها و تضعیفی که علیه ما انجام‌شده است در حال حاضر واکسن ایرانی با سرعت خوب و در سطح مطلوب به مرحله تست انسانی رسیده است  با گذشت زمان و با مشاهده اثر بخشی واکسن ایرانی قدرت ایران را نشان خواهیم داد و دهان مستکبرین را خواهیم بست و به لطف خداوند متعال ایران جزء ده کشور تولید کننده واکسن خواهد شد.

صدوق خاطرنشان کرد: بنده اگر قرار باشد واکسنی را تزریق کنم واکسنی را تزریق خواهم کرد که در کشور خودمان ساخته شده باشد.

انتهای پیام/