۵فوتی و شناسایی ۵۴ مورد از ابتلا به کرونا در استان مرکزی رئیس کل سازمان خصوصی سازی منصوب شد حداقل حقوق ماهیانه سرباز یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان خواهد شد مهدی قایدی بهترین بازیکن سال آسیا شد حسینی به اراک آمد/ تکلیف کاپیتان پرسپولیس فردا مشخص می‌شود یارانه نقدی ۲۸۶ هزار تومان شد + جزئیات فرمانده سپاه:‌ اجرای طرح شهید سلیمانی موجب کاهش آمار فوتی‌های کرونا شد بازدید دانشجویان اراکی از مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس استان مرکزی ۴۵۰۰ دانشجو در قالب طرح شهید ایزد پناه از مکان های دفاع مقدس استان مرکزی بازدید کردند آلومینیوم اراک - پرسپولیس تهران/ تقابل اندیشه های یحیی و رسول برای قهرمانی و بقا!
یکشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۱
کد خبر: 81641
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۷

واکنش کاربران به ممنوعیت واردات واکسن از آمریکا و انگلیس/ قاتلان کودکان پروانه‌ای دایه دلسوزتر از مادر شده‌اند؟

بیانات امروز رهبر انقلاب در خصوص ممنوعیت واردات واکسن کرونا از آمریکا و انگلیس موجی از واکنش‌های کاربران شبکه‌های اجتماعی را به همراه داشته است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از گروه دیگر رسانه‌های خبرگزاری فارس: بیانات امروز رهبر انقلاب در خصوص ممنوعیت واردات واکسن کرونا از آمریکا و انگلیس موجی از واکنش‌های کاربران شبکه‌های اجتماعی را به همراه داشته است.

رهبر معظم انقلاب که پیش از ظهر روز جمعه به مناسبت حماسه‌سازی مردم شهر مقدس قم در قیام 19 دی به صورت زنده و مستقیم از طریق رسانه ملی با مردم سخن می‌گفتند در بخش‌هایی از بیانات خود ورود واکسن آمریکایی و انگلیسی به کشور را ممنوع اعلام کردند و گفتند: آمریکایی‌ها اگر توانسته بودند واکسن تولید کنند این افتضاح کرونایی در کشورشان به‌وجود نمی‌آمد که در یک روز حدود ۴ هزار نفر تلفات داشته باشند. ضمن اینکه اساساً به آنها اعتمادی نیست و گاهی این واکسن‌ها برای آزمایش بر روی ملت‌ها است.

ایشان افزودند: البته با سابقه‌ای که فرانسوی‌ها در قضیه خونهای آلوده دارند، به آنها هم خوش‌بین نیستم، اما تهیه واکسن از کشورهای دیگر هیچ مشکلی ندارد.

بلافاصله پس از این اظهارات رهبر انقلاب رسانه‌های فارسی زبان بیگانه و برخی فعالان توئیتری دست به کار شایعه‌پراکنی شدند. این اقدام نیز واکنش کابران شبکه‌های اجتماعی را به همراه داشت. در ادامه بخش‌هایی از این واکنش‌های کاربران شبکه‌های اجتماعی را می‌بینیم.

‏اولین کشوری که واکسن کرونای فایزر رو دریافت کرد انگلیس بود

زمان تحویل واکسن روزی ۳۰۰ کشته داشت و الان ۱۲۰۰ نفر!

نتیجه گیری با خودتون

captcha