۵فوتی و شناسایی ۵۴ مورد از ابتلا به کرونا در استان مرکزی رئیس کل سازمان خصوصی سازی منصوب شد حداقل حقوق ماهیانه سرباز یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان خواهد شد مهدی قایدی بهترین بازیکن سال آسیا شد حسینی به اراک آمد/ تکلیف کاپیتان پرسپولیس فردا مشخص می‌شود یارانه نقدی ۲۸۶ هزار تومان شد + جزئیات فرمانده سپاه:‌ اجرای طرح شهید سلیمانی موجب کاهش آمار فوتی‌های کرونا شد بازدید دانشجویان اراکی از مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس استان مرکزی ۴۵۰۰ دانشجو در قالب طرح شهید ایزد پناه از مکان های دفاع مقدس استان مرکزی بازدید کردند آلومینیوم اراک - پرسپولیس تهران/ تقابل اندیشه های یحیی و رسول برای قهرمانی و بقا!
یکشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۲
کد خبر: 81614
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۵
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی

تحقق بیانیه گام دوم در خصوص فرهنگ و سبک زندگی اسلامی در اولویت کار رسانه قرار گیرد

عباسی بیان کرد: تبیین و پاسداری دستاوردهای انقلاب اسلامی و تحقق بیانیه گام دوم خصوصا مولفه هایی که در خصوص فرهنگ و سبک زندگی اسلامی است باید از اولویت های بسیج رسانه باشد و می تواند این مسئله منشا خیرات زیادی باشد.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت الاسلام مهدی عباسی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی در دیدار با رئیس سازمان بسیج رسانه کشور گفت: خوشبختانه امروز به برکت مجاهدت ها و اقدامات اثرگذار نیروهای انقلابی در رسانه ها شاهد یک تحول جدی در حوزه فرهنگ و رسانه ارزشی هستیم که قابل تقدیر است.

عباسی اظهار کرد: امروز همگرایی و هم افزایی خوبی در سطح رسانه های استان مرکزی شاهد هستیم که این مسئله باید برای رسیدن به اهداف والای انقلاب اسلامی ادامه دار باشد.

وی ادامه داد: بسیجی بودن در نظام اسلامی افتخار بزرگ محسوب می شود و بسیج رسانه یکی از مهمترین تشکل های است که امروز می تواند در برابر توطئه ها و نقشه های دشمنان بسیار اثر گذار باشد و خوشبختانه در طی این سال ها عملکرد موفقی از خود برجای گذاشته است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی بیان کرد: کادر سازی، شبکه سازی و تربیت نیروی جوان و کارآمد برای انقلاب اسلامی در رسانه ها یک ضرورت است که بسیج رسانه می تواند در این مسئله بسیار اثرگذار باشد.

عباسی بیان کرد: تبیین و پاسداری دستاوردهای انقلاب اسلامی و تحقق بیانیه گام دوم خصوصا مولفه هایی که در خصوص فرهنگ و سبک زندگی اسلامی است باید از اولویت های بسیج رسانه باشد و می تواند این مسئله منشا خیرات زیادی باشد.

وی خاطرنشان کرد: آنچیزی که در استان مرکزی در حوزه رسانه باید بیشتر مورد توجه باشد توجه به شهرستان های استان است که متاسفانه در حوزه رسانه کمی مغفول مانده اند و توجه رسانه ای بیشتر در مرکز استان متمرکز شده و اگر به شهرستان ها در حوزه رسانه بیشتر پرداخته شود قطعا شاهد اثرگذاری بیشتر خواهیم بود.

انتهای پیام/

captcha