۵فوتی و شناسایی ۵۴ مورد از ابتلا به کرونا در استان مرکزی رئیس کل سازمان خصوصی سازی منصوب شد حداقل حقوق ماهیانه سرباز یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان خواهد شد مهدی قایدی بهترین بازیکن سال آسیا شد حسینی به اراک آمد/ تکلیف کاپیتان پرسپولیس فردا مشخص می‌شود یارانه نقدی ۲۸۶ هزار تومان شد + جزئیات فرمانده سپاه:‌ اجرای طرح شهید سلیمانی موجب کاهش آمار فوتی‌های کرونا شد بازدید دانشجویان اراکی از مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس استان مرکزی ۴۵۰۰ دانشجو در قالب طرح شهید ایزد پناه از مکان های دفاع مقدس استان مرکزی بازدید کردند آلومینیوم اراک - پرسپولیس تهران/ تقابل اندیشه های یحیی و رسول برای قهرمانی و بقا!
یکشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۵
کد خبر: 81613
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰
رئیس سازمان بسیج رسانه :

14 هزار فعال رسانه ای در راستای خنثی سازی توطئه های دشمنان در انتشار و تولید محتوا فعالیت دارند

بصیری گفت: بسیج رسانه در سطح کشور بیش از ۱۴ هزار نفر عضو فعال دارد که در راستای انتشار و تولید محتوا در برای مقابله با اهداف دشمنان در فضای مجازی و رسانه ای فعالیت می کنند که با حداقل ترین هزینه و نیرو بیشترین اثرگذاری را دارد که محور آن پای کارآوردن ظرفیت ها و توانمندی ها است.

به گزارش دیار آفتاب؛ مسعود بصیری رئیس سازمان بسیج رسانه در جریان سفر خود به استان مرکزی در دیدار با مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: بسیج رسانه از سال ۹۱ در کشور تشکیل شده که مهمترین هدف این سازمان تقویت جبهه رسانه ای انقلاب در ابعاد مختلف است.

بصیری اظهار کرد: مهمترین رسالتی که در سازمان بسیج رسانه به دنبال آن هستیم تبدیل یک جبهه واحد در نیروهای انقلابی در رسانه ها است که همه دوستداران انقلاب اسلامی در حوزه رسانه را در یک جبهه برای رسیدن به اهداف مشترک جمع می کنیم.

وی ادامه داد: بسیج رسانه در سطح کشور بیش از ۱۴ هزار نفر عضو فعال دارد که در راستای انتشار و تولید محتوا در برای مقابله با اهداف دشمنان در فضای مجازی و رسانه ای فعالیت می کنند که با حداقل ترین هزینه و نیرو بیشترین اثرگذاری را دارد که محور آن پای کارآوردن ظرفیت ها و توانمندی ها است.

رئیس سازمان بسیج رسانه گفت: سازمان بسیج رسانه یک هماهنگ کننده بین رسانه ها است که همه را در خیمه انقلاب اسلامی متحد کردیم و خوشبختانه امروز به سطح توانمندی بسیار قابل توجهی دست پیدا کرده ایم.

بصیری اظهار کرد: حل مشکلات خبرنگاران، اصحاب رسانه و رسانه های انقلاب اسلامی از مهمترین اولویت های بسیج رسانه است که با مشارکت و هم افزایی دستگاه های فرهنگی باید به نحو احسن انجام شود و اعتقاد داریم اصحاب رسانه برای اثرگذاری موثر نباید دغدغه های حاشیه ای داشته باشند.

وی افزود: امروز بسیج رسانه پای کار هرگونه اقدام انقلابی برای تقویت جبهه فرهنگی انقلاب است و این آمادگی را به دستگا های فرهنگی کشور اعلام می کنیم.

رئیس سازمان بسیج رسانه گفت: در راستای اثرگذاری و توانمند سازی نیروهای جبهه فرهنگی انقلاب دوره های توانمند سازی را در دستور کار گذاشتیم که بیش از ۱۷ میلیون نفر ساعت آموزش انجام شده و بیش از ۱ میلیون آن در سطح تهران بوده است.

وی ادامه داد: امروز جبهه انقلاب اسلامی در همه ابعاد و خصوصا در جبهه رسانه ای نیازمند حمایت مسئولین است که این مسئله می تواند منشا خیرات و برکات زیادی باشد.

بصیری بیان کرد: اصحاب رسانه در مقابله با بیماری کرونا و کاهش آسیب های این بیماری در جامعه نقش موثری ایفا کرده اند و عملکرد درخشان رسانه های انقلابی در راستای خنثی کردن توطئه های دشمنان در طی این مدت نشان دادند که جبهه انقلاب اسلامی تعطیل بردار نیست.

وی خاطرنشان کرد: امیدبخشی و ایجاد فضای نشاط در جامعه از مهمترین وظایف اصحاب رسانه و رسانه های انقلابی است که باید با استفاده از توانمندی ها و ظرفیت های عظیم این اقدام مهم را انجام دهیم.

انتهای پیام/

captcha