برخورد با متخلفان در حوزه ساختمان سازی جزء اولویت ها باشد/نماهای رومی در هنگام حوادث مشکلات بسیاری به همراه دارد واحدهای تولیدی دام و طیور ۲۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات دریافت می‌کنند انقلاب اسلامی هیمنه نظام استکبار را در هم شکسته است صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شازند با حضور جانشین سازمان بسیج واکنش طنز کاربران به توقیف کشتی‌های یونانی/ فروش 2 نفتکش در دیوار! هشدار فعالیت سامانه بارشی در ۹ استان/ روند تدریجی افزایش دما در ۵ روز آینده سوابق ساختمان‌های پرمخاطره عمومی استان باید در فرمانداری‌ ثبت شود/ پاساژ طلای اراک باید سریع تر ایمن سازی شود طارمی داماد شد اروپا نمی‌تواند از بازار انرژی ایران چشم‌پوشی کند/ اکنون برجام بیش‌ازپیش برای اروپا اهمیت دارد! بی‌نیازی از واردات با اصلاح یارانه کالاهای اساسی و حذف ارز ۴۲۰۰/ قاچاق آفت اقتصاد کشور است
یکشنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۰
کد خبر: 81009
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۶

واکنش توییتری‌ها به فرصت‌طلبی جریان تحریف

کاربران توییتر که از اولین ساعات آغاز تحریف بیانات رهبری با هشتگ #جریان_تحریف به رسانه‌های اصلاح طلب و برخی چهره‌های این جریان واکنش نشان داده بودند، پس از انتشار پوستر سایت رهبر انقلاب درباره تحریف‌کنندگان و هدف آنها، بار دیگر از این جریان انتقاد کردند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از مشرق، کاربران توییتر که از اولین ساعات آغاز تحریف بیانات رهبری با هشتگ #جریان_تحریف به رسانه‌های اصلاح طلب و برخی چهره‌های این جریان واکنش نشان داده بودند، پس از انتشار پوستر سایت رهبر انقلاب درباره تحریف‌کنندگان و هدف آنها، بار دیگر از این جریان انتقاد کردند.

به اعتقاد این کاربران رسانه‌های نزدیک و وابسته به یک جریان سیاسی با تحریف و تقطیع سخنان رهبر انقلاب درباره تحریم‌ها، تلاش کردند تا بار دیگر مسیرهای شکست خورده و منافع حزبی خود را پیگیری کنند که با هشیاری دفتر رهبری و آگاهی افکار عمومی، ناکام ماندند.

​انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار