امام‌جمعه خنداب:

آیت‌الله یزدی در مسئولیت‌های متعدد موجب یاس و ناامیدی دشمنان قسم‌خورده نظام شد

موسوی گفت: حضور قوی و پرصلابت آیت‌الله یزدی از بدو انقلاب در عرصه‌های مختلف و در مسئولیت‌های متعدد موجب یاس و ناامیدی دشمنان قسم‌خورده نظام گردید و هیچ‌گاه دشمنان نتواستند در او رخنه و نفوذ کنند.
کد خبر: ۸۰۷۲۶ تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۴

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت الاسلام زمانی موسوی امام جمعه شهرستان خنداب در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب ضمن تسلیت رحلت عالم مجاهد انقلابی آیت الله یزدی با اشاره به حدیثی از ائمه معصومین گفت: وقتی عالمی از دنیا می رود ضربه ای به اسلام وارد می شود که این نقیصه را به هیچ طریقی تا روز قیامت نمی توان جبران کرد.

وی افزود: این حدیث شریف در ارتباط با جایگاه یک عالم دینی است اما وقتی ما با شخصیتی که توامان هم به عنوان عالم دینی مطرح است هم به عنوان یک ولایت مدار بصیر و یک مومن جهادی و انقلابی، طبیعتا ضربه ای که در حدیث شریف به آن اشاره شده است عمق این فقدان را بیش از گذشته به ما نشان می دهد.

امام جمعه خنداب در ادامه بیان کرد: یکی از ویژگی های مهمی که در وجود این عالم ربانی وجود داشت تبعیت محض و بی چون و چرا از ولایت فقیه بود او همچون شهید بهشتی هزینه ایستادگی و مقاومت را پرداخت کرد.

موسوی تصریح کرد: حضور قوی و پرصلابت ایشان از بدو انقلاب در عرصه های مختلف و در مسئولیت های متعدد موجب یاس و ناامیدی دشمنان قسم خورده نظام گردید.

موسوی بیان کرد: او مصداق آیه شریفه "اشد علی الکفار رحما بینهم" بود بر خلاف کسانی که لبخند بر لب با دشمنان دائما دم از مذاکره می زنند او یک بنیان مرصوصی بود که هیچگاه دشمنان نتواستند در او رخنه و نفوذ کنند.

موسوی در ادامه بیان کرد: در عصر کنونی کشور به ویژه در عرصه بین المللی نیازمند وجود یک چنین عناصر باصلابت و دشمن ستیزی هستیم تا بتواند مسیر پیشرفت و توسعه کشور را به واسطه ایستادگی و مقاومت در برابر فاسدان و نامحرمان هموار سازیم.

موسوی در پایان گفت: از پروردگار متعال رحمت و مغفرت بی کرانش را برای روح متعالی آن فقیه بصیر مسالت دارم. 

انتهای پیام/