انگیزه‌ها و پیامدهای عضویت ایران در سازمان همکاری شانگهای / نقش تهران در مدیریت امنیت منطقه‌ای پررنگ‌تر شد حسینی‌کیا: قیمت خودرو‌های خارجی در کشور ۸ برابر نرخ واقعی است اردوهای جهادی خط مقدم ترویج روحیه جهادی و ازخودگذشتگی است دفاع مقدس هویت ملت ایران است/ ایجاد پاتوق فرهنگی برای جوانان یکی از سیاست های دهکده مقاومت است افت تحصیلی پنهان معضل جدید نظام آموزشی/ کرونا چطور بر کیفیت آموزش‌ها اثر گذاشت؟ کاظمی: پاداش فرهنگیان بازنشسته را هر روز پیگیری می‌کنم تکمیل بیمارستان ولیعصر(عج) اراک نیاز به 300 میلیارد تومان اعتبار دارد/ قصور پیمانکار قبلی پروژه در حال بررسی است الگوسازی زندگی شهدا، مهمترین اقدام در گام دوم انقلاب توزیع ۶ هزار و ۲۰۰ بسته معیشتی به مناسبت هفته دفاع مقدس در اراک تبیین و تقویت ادبیات و فرهنگ دفاع مقدس ضروری است
شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۷
کد خبر: 80726
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۸
امام‌جمعه خنداب:

آیت‌الله یزدی در مسئولیت‌های متعدد موجب یاس و ناامیدی دشمنان قسم‌خورده نظام شد

موسوی گفت: حضور قوی و پرصلابت آیت‌الله یزدی از بدو انقلاب در عرصه‌های مختلف و در مسئولیت‌های متعدد موجب یاس و ناامیدی دشمنان قسم‌خورده نظام گردید و هیچ‌گاه دشمنان نتواستند در او رخنه و نفوذ کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت الاسلام زمانی موسوی امام جمعه شهرستان خنداب در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب ضمن تسلیت رحلت عالم مجاهد انقلابی آیت الله یزدی با اشاره به حدیثی از ائمه معصومین گفت: وقتی عالمی از دنیا می رود ضربه ای به اسلام وارد می شود که این نقیصه را به هیچ طریقی تا روز قیامت نمی توان جبران کرد.

وی افزود: این حدیث شریف در ارتباط با جایگاه یک عالم دینی است اما وقتی ما با شخصیتی که توامان هم به عنوان عالم دینی مطرح است هم به عنوان یک ولایت مدار بصیر و یک مومن جهادی و انقلابی، طبیعتا ضربه ای که در حدیث شریف به آن اشاره شده است عمق این فقدان را بیش از گذشته به ما نشان می دهد.

امام جمعه خنداب در ادامه بیان کرد: یکی از ویژگی های مهمی که در وجود این عالم ربانی وجود داشت تبعیت محض و بی چون و چرا از ولایت فقیه بود او همچون شهید بهشتی هزینه ایستادگی و مقاومت را پرداخت کرد.

موسوی تصریح کرد: حضور قوی و پرصلابت ایشان از بدو انقلاب در عرصه های مختلف و در مسئولیت های متعدد موجب یاس و ناامیدی دشمنان قسم خورده نظام گردید.

موسوی بیان کرد: او مصداق آیه شریفه "اشد علی الکفار رحما بینهم" بود بر خلاف کسانی که لبخند بر لب با دشمنان دائما دم از مذاکره می زنند او یک بنیان مرصوصی بود که هیچگاه دشمنان نتواستند در او رخنه و نفوذ کنند.

موسوی در ادامه بیان کرد: در عصر کنونی کشور به ویژه در عرصه بین المللی نیازمند وجود یک چنین عناصر باصلابت و دشمن ستیزی هستیم تا بتواند مسیر پیشرفت و توسعه کشور را به واسطه ایستادگی و مقاومت در برابر فاسدان و نامحرمان هموار سازیم.

موسوی در پایان گفت: از پروردگار متعال رحمت و مغفرت بی کرانش را برای روح متعالی آن فقیه بصیر مسالت دارم. 

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار