حسینی‌کیا: قیمت خودرو‌های خارجی در کشور ۸ برابر نرخ واقعی است دفاع مقدس هویت ملت ایران است/ ایجاد پاتوق فرهنگی برای جوانان یکی از سیاست های دهکده مقاومت است افت تحصیلی پنهان معضل جدید نظام آموزشی/ کرونا چطور بر کیفیت آموزش‌ها اثر گذاشت؟ کاظمی: پاداش فرهنگیان بازنشسته را هر روز پیگیری می‌کنم تکمیل بیمارستان ولیعصر(عج) اراک نیاز به 300 میلیارد تومان اعتبار دارد/ قصور پیمانکار قبلی پروژه در حال بررسی است الگوسازی زندگی شهدا، مهمترین اقدام در گام دوم انقلاب توزیع ۶ هزار و ۲۰۰ بسته معیشتی به مناسبت هفته دفاع مقدس در اراک تبیین و تقویت ادبیات و فرهنگ دفاع مقدس ضروری است آخرین رنگ بندی کرونایی شهر‌های کشور/ تهران از وضعیت قرمز خارج شد شما با قهرمانی‌تان اثبات میکنید کارهای به‌ظاهر نشدنی، شدنی است
شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۸
کد خبر: 80501
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۸
سرپرست اداره صمت تفرش

توزیع بیش از 30 تن روغن خوراکی در تفرش/اوضاع در 2 هفته آینده عادی می شود

سرپرست اداره صمت تفرش گفت: در طول 3 هفته گذشته بیش از 30 تن روغن با قیمت کارخانه در سطح شهر توزیع شده است، اما متاسفانه به سبب هجوم مردم برای خرید روغن و انباشت در انبارهای خانگی، روغن در مغازه ها و فروشگاه‌ها به سرعت به فروش می‌رسد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از ندای تفرش، روغن خوراکی به عنوان یکی از کالاهای اساسی در سبد کالای خانواده‌های ایرانی، اخیرا با کمبود و گرانی مواجه شده است.

در شهرستان تفرش در هفته های اخیر این کمبود به روغن مایع خوراکی نیز سرایت کرده است، به طوری که در فروشگاه‌ها و مغازه های خرده فروشی، روغن مایع وجود نداشت و در صورت وجود نیز به صورت محدود(هر نفر یک روغن یک لیتری) به فروش می‌رسید.

زمانی سرپرست اداره صمت تفرش در گفتگو با ندای تفرش گفت: کمبود روغن در تفرش، تنها مشکل تفرش نیست. بلکه به دلیل تعطیلی خط تولید کارخانجات این مشکل در سطح کشور ایجاد شد که با راه اندازی مجدد این خطوط، روغن در حال تولید و عرضه است. می توان گفت اوضاع در 2 هفته آینده عادی می شود.

زمانی اظهار کرد: در طول 3 هفته گذشته بیش از 30 تن روغن با قیمت کارخانه در سطح شهر توزیع شده است، اما متاسفانه به سبب هجوم مردم برای خرید روغن و انباشت در انبارهای خانگی، روغن در مغازه ها و فروشگاه‌ها به سرعت به فروش می‌رسد.

وی افزود: به صورت روزانه پیگیری های متعددی با شرکت های پخش روغن در سطح استان مرکزی انجام شده و می شود. حتی برخی از مغازه داران به صورت مستقیم روغن تامین و توزیع کرده اند.

سرپرست اداره صمت تفرش در خصوص عدم عرضه روغن جامد خوراکی خاطر نشان کرد: روغن جامد از سوی شرکت های تولید کننده، عرضه نمی شود. با توجه به نیاز برخی از صنوف نظیر قنادی ها، رستورانها و خشکه پزی ها و... به روغن جامد و پیگیری های انجام شده در این خصوص، در روزهای آتی نیاز این صنوف شهرستان هم رفع می شود.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار