حبیب رحیم‌پور ازغدی سردبیر برنامه زاویه اخراج شد؟ رزمایش اقتدار نزاجا بیانگر مهارت‌های نیروی انسانی در اجرای عملیات ترکیبی بود عنابستانی از مردم و سرباز راهور عذرخواهی کرد جزئیات مبلغ عیدی بازنشستگان مشخص شد/ پرداخت عیدی در اواخر بهمن ماه روحانی: دولت تغییر شاکله بودجه را نمی‌پذیرد محکومیت «مهدی جهانگیری» به جرم قاچاق حرفه‌ای ارز/ قوه قضاییه هیچ پیام‌رسانی را مسدود نکرده است تخت‌روانچی: برنامه‌ای برای گفت‌وگو با دولت بایدن نداریم/ ترور سردار سلیمانی بدون پاسخ نمی‌ماند اخبار خوش رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) درباره تولید واکسن ایرانی کرونا چرا دوباره شاهد خاموشی برق در بخش خانگی هستیم؟ تیم منتخب هفته دوازدهم در غیاب بازیکنان استقلال و پرسپولیس
چهارشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۴
کد خبر: 80425
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۲
گزارش تصویری؛

فعالیت گروه جهادی شهدای اراک در مناطق محروم زاهدان

گروه جهادی شهدای اراک متشکل از گروه های جهادی تخصص محور با توجه به مشکلاتی که در مناطق جنوب کشور و خصوصا استان سیستان و بلوچستان وجود دارد برای رفع مشکلات در این منطقه حضور پیدا کرده اند.

به گزارش دیار آفتاب؛ با توجه به مشکلاتی که در مناطق جنوب کشور و خصوصا استان سیستان و بلوچستان وجود دارد گروه جهادی شهدای اراک متشکل از گروه های جهادی تخصص محور برای رفع مشکلات در این منطقه حضور پیدا کرده اند.

شهرستان میرجاوه، خاش و زاهدان محل حضور جهادگران استان مرکزی است که در این راستا علاوه بر توزیع کمک های مردم شریف استان و شهر اراک به خدمت رسانی در مسائل فرهنگی، آموزشی، بهداشتی و عمرانی مشغول هستند.

captcha