حبیب رحیم‌پور ازغدی سردبیر برنامه زاویه اخراج شد؟ رزمایش اقتدار نزاجا بیانگر مهارت‌های نیروی انسانی در اجرای عملیات ترکیبی بود عنابستانی از مردم و سرباز راهور عذرخواهی کرد جزئیات مبلغ عیدی بازنشستگان مشخص شد/ پرداخت عیدی در اواخر بهمن ماه روحانی: دولت تغییر شاکله بودجه را نمی‌پذیرد محکومیت «مهدی جهانگیری» به جرم قاچاق حرفه‌ای ارز/ قوه قضاییه هیچ پیام‌رسانی را مسدود نکرده است تخت‌روانچی: برنامه‌ای برای گفت‌وگو با دولت بایدن نداریم/ ترور سردار سلیمانی بدون پاسخ نمی‌ماند اخبار خوش رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) درباره تولید واکسن ایرانی کرونا چرا دوباره شاهد خاموشی برق در بخش خانگی هستیم؟ تیم منتخب هفته دوازدهم در غیاب بازیکنان استقلال و پرسپولیس
چهارشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۲
کد خبر: 80416
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۰
5درصدی های متخلف؛

گزارش تصویری| فعالیت غیرمجاز واحدهای صنفی در تعطیلات دو هفته ای

علیرغم تعطیلی اکثر واحد های صنفی گروه های 2 تا 4 در شهر اراک در تعطیلی دو هفته ای آذرماه، اصناف اندکی قانون را رعایت نکرده و همچنان به فعالیت ادامه می دهند.

به گزارش دیار آفتاب؛ با اجرای محدودیت های کرونایی در سراسر کشور، مقرر شد در شهرهایی با وضعیت قرمز کرونایی، گروه های شغلی 2-3-4 در این ایام به طور کلی تعطیل باشند. با وجود اینکه اکثر واحد های صنفی گروه های 2 تا 4 در شهر اراک این محدودیت را رعایت کرده و تعطیلند، اما اصناف اندکی هستند که قانون را رعایت نکرده و همچنان به فعالیت خود ادامه می دهند.

به گفته جمشید زند رئیس اتاق اصناف اراک، کمتر از 5 درصد اصناف محدودیت ها را رعایت نمی کنند که در صورت مشاهده با آن ها برخورد می شود.

به گزارش خبرنگار دیارآفتاب، برخی واحد های صنفی با کرکره تا نصفه پایین همچنان فعالیت دارند و برخی به طور کلی باز بوده و تغییری در فعالیت خود نداشتند که نیاز است گشت های اصناف و تعزیرات با این تخلفات برخورد کنند.

captcha