شهردار شهر شازند خبر داد

شتاب بخشی به روند اجرای پروژه‌های عمرانی شازند با ورود قرارگاه خاتم‌الانبیاء/تکمیل 5 پروژه با اعتبار 300 میلیارد تومانی

شهردار شهر شازند با اشاره به اینکه برای اجرا و تکمیل ۷ پروژه در شهر شازند با قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء در حال مذاکره هستیم، گفت: هم اکنون اجرا کردن ۵ پروژه توسط قرارگاه بااعتباری بالغ‌بر 300 میلیارد تومان نهایی شده است.
کد خبر: ۸۰۳۴۲ تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۳

 بهمن ادریس پور شهردار شهر شازند در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به درخواست شهرداری و شورای اسلامی شهر شازند مبنی بر انجام پروژه در این شهر توسط قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء گفت: با توجه به دستاوردها و توانمندی‌های عظیم قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء در سطح کشور و استان مرکزی مدیریت شهری شهر شازند تصمیم بر این گرفت که از این ظرفیت در راستای توسعه و پیشرفت پروژه‌های شهری استفاده کند.

وی افزود: با بررسی‌های انجام‌شده در سطح شازند چند پروژه از جمله ساخت فرهنگسرا، مجتمع فرهنگی و تفریحی که طراحی آن در حال اتمام است، پروژه ساختمان قدیم شهرداری، پروژه زمین ۱۷ هکتاری شازند نزدیک به مرکز شهر و پروژه دریاچه که در حال مذاکره با اداره راه و شهرسازی هستیم که در صورت تحویل گرفتن با قرارگاه وارد مذاکره خواهیم شد.

ادریس پور با اشاره به اینکه مجموعاً ۷ پروژه با قرارگاه خاتم‌الانبیاء در حال مذاکره هستیم، گفت:  ۳ پروژه آن در حال ساخت است که پیشنهاد تکمیل آن به قرارگاه داده‌شده و ۲ پروژه که طراحی آن با شرکت‌های دیگر انجام‌شده و قرارگاه آن را اجرا می‌کند و ۲ مورد دیگر هنوز قطعی نشده قرار است عملیات اجرایی آن از ابتدا به قرارگاه واگذار شد.

وی افزود: مبلغ ۵ پروژه با توجه به برآوردی که واحدهای ذی‌حساب شهرداری شازند داشته‌اند حدود ۳۰۰ میلیارد تومان است که امیدواریم با اجرا کردن آنها توسط قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء برای شهر شازند آثار و برکات مؤثری داشته باشند.

شهردار شهر شازند خاطرنشان کرد: قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء در طول این سال‌ها نشان داده که می‌تواند با استفاده از توان و ظرفیت‌های داخلی کارهای بزرگی انجام داد و کارنامه این قرارگاه درخشان است که البته در استان مرکزی هم پروژه‌های خوبی انجام داده و امیدواریم در شهر شازند هم این قرارگاه منشأ خیرات زیادی باشد.

انتهای پیام/