برداشت 63هزار میلیاردی سهامداران حقوقی از جیب مردم در روزهای اوجِ بورس/ حسابرسی از عاملانِ تشویق مردم به سرمایه گذاری در بازار سرمایه، خواسته‌ای عمومی فرهنگ‌سازی اهمیت فرزند آوری مهم‌ترین رویکرد جشنواره «من برادر و خواهر می‌خواهم» است اصحاب فرهنگ و هنر برای تشویق جامعه به فرزند آوری تلاش کنند احداث 51کیلومتر شبکه برق در اراک 40 بنای تاریخی استان مرکزی سالانه نیاز به مرمت اضطراری دارد بررسی برنامه‌های 9 نفر برای تصدی پست شهرداری تفرش/دوم بهمن، شهردار انتخاب می‌شود واکسیناسیون 270 هزار رأس دام علیه بیماری‌ها در خنداب/انجام ۱۱۷۰ مورد بازرسی از مراکز عرضه فرآوردهای خام دامی رابط بین ارتش و سپاه پاسداران در دفاع مقدس چه کسی بود؟ تصاویر/زمستان جادویی روسیه قالیباف: ۱۵۰۰ هزار میلیارد تومان بودجه شرکت‌های دولتی است؛ بگویند این‌ها چه کسانی هستند؟
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۲
کد خبر: 80302
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۵
آیت الله دری نجف آبادی:

شهید «فخری زاده» برای تولید واکسن کرونا گام‌های بلند و قابل تقدیری برداشت/ایران اسلامی در برابر جنایت تروریستی ساکت نخواهد بود

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت:شهید فخری زاده نمونه‌ای از هزاران ایرانی متعهد و ارزشمند است که در مسیر پژوهش و تحقیقات، توسعه علمی و فناوری دفاعی کشور خدمتگزاری صادقانه داشت و شاگردان برومند و وفادار تربیت کرده است و در شرایط سخت شیوع ویروس کووید ۱۹ برای پیشگیری و تولید واکسن نیز گام‌های بلند و قابل تقدیری برداشته و منشاء آثار و برکاتی بود.

به گزارش دیار آفتاب؛ متن پیام آیت الله قربانعلی دری نجف‌آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی به شرح زیر است:

وَالَّذينَ جاهَدوا فينا لَنَهدِيَنَّهُم سُبُلَنا ۚ وَإِنَّ اللَّهَ لَمَعَ المُحسِنينَ

شهادت مظلومانه دانشمند خدوم و و مدیر عرصه علمی، پژوهشی و دفاعی کشور به‌دست جنایتکاران تروریست  نشان از نفطه ضعف دشمنان دارد و مردم وفادار و انقلابی ایران اسلامی با این اقدامات ضد انسانی هرگز از آرمان‌های نظام اسلامی دست بر نمی‌دارند.

شهید فخری زاده نمونه‌ای از هزاران ایرانی متعهد و ارزشمند است که در مسیر  پژوهش و تحقیقات، توسعه علمی و فناوری دفاعی کشور خدمتگزاری صادقانه داشت و شاگردان برومند و وفادار تربیت کرده است و در شرایط سخت شیوع ویروس کووید ۱۹ برای پیشگیری و تولید واکسن نیز گام‌های بلند و قابل تقدیری برداشته و منشاء آثار و برکاتی بود.

خون این شهید ارزشمند، ملت بزرگ ما را در راه اسلام و نظام اسلامی و مقابله با توطئه‌گران مقاوم‌تر و مصمم‌تر خواهد کرد و شاگردان و تربیت‌یافتگان مکتب امام راحل(رض) راه سرداران و استادان و بسیجیان فداکار شهید را با تمامی وجود تداوم خواهند بخشید و هرگز خسته و تسلیم نمی‌شوند.

 وجود ژیم غاصب و مزدور صهیونیستی و عمال جنایتکار او در منطقه عامل شرارت و ناامنی است و فرزندان مکتب حسین (ع) هرگز در برابر بدخواهی و شرارت دشمنان تسلیم نخواهند شد.

ایران اسلامی در برابر این جنایت تروریستی ساکت نخواهد بود و انتقام پاکان و پاکیزگان را از بدخواهان می‌گیرد  و به تروریست‌های وحشی و جنایتکار صهیونیستی اجازه تکرار این قبیل وحشی‌گری‌ها را نمی‌دهد.

انتهای پیام/

captcha