حبیب رحیم‌پور ازغدی سردبیر برنامه زاویه اخراج شد؟ رزمایش اقتدار نزاجا بیانگر مهارت‌های نیروی انسانی در اجرای عملیات ترکیبی بود عنابستانی از مردم و سرباز راهور عذرخواهی کرد جزئیات مبلغ عیدی بازنشستگان مشخص شد/ پرداخت عیدی در اواخر بهمن ماه روحانی: دولت تغییر شاکله بودجه را نمی‌پذیرد محکومیت «مهدی جهانگیری» به جرم قاچاق حرفه‌ای ارز/ قوه قضاییه هیچ پیام‌رسانی را مسدود نکرده است تخت‌روانچی: برنامه‌ای برای گفت‌وگو با دولت بایدن نداریم/ ترور سردار سلیمانی بدون پاسخ نمی‌ماند اخبار خوش رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) درباره تولید واکسن ایرانی کرونا چرا دوباره شاهد خاموشی برق در بخش خانگی هستیم؟ تیم منتخب هفته دوازدهم در غیاب بازیکنان استقلال و پرسپولیس
چهارشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۴
کد خبر: 80290
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۴

دستگيري سارقان محتویات خودروهای سنگین در اراک/اعتراف به 20 فقره سرقت

جانشين فرماندهي استان مرکزی از دستگیری سارق محتویات خودروهای سنگین و اعتراف اين فرد به 20 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ"يوسف سپهوند" جانشين فرماندهي استان مرکزی گفت: با اعلام گزارش‌هایی از وقوع سرقت محتویات خودروهای سنگین در برخي از محله‌های اراک، بررسي موضوع به صورت ويژه در دستور كار مأموران انتظامي این شهرستان قرار گرفت.

سپهوند اظهار کرد: در مراحل تحقيقات تخصصي پليس، سرنخ‌هایی از یک سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار در اين سرقت‌ها به دست آمد و در پيگيري مأموران كلانتري 16 شهرستان اراک اين فرد در حین ارتکاب به سرقت دستگير شد.

این مقام انتظامی ادامه داد: فرد دستگیرشده در بازجویی‌های تخصصی پليس به 20 فقره سرقت محتویات خودروهای سنگین در شهرستان اراک اعتراف کرد.

انتهای پیام/

captcha