برداشت 63هزار میلیاردی سهامداران حقوقی از جیب مردم در روزهای اوجِ بورس/ حسابرسی از عاملانِ تشویق مردم به سرمایه گذاری در بازار سرمایه، خواسته‌ای عمومی فرهنگ‌سازی اهمیت فرزند آوری مهم‌ترین رویکرد جشنواره «من برادر و خواهر می‌خواهم» است اصحاب فرهنگ و هنر برای تشویق جامعه به فرزند آوری تلاش کنند احداث 51کیلومتر شبکه برق در اراک 40 بنای تاریخی استان مرکزی سالانه نیاز به مرمت اضطراری دارد بررسی برنامه‌های 9 نفر برای تصدی پست شهرداری تفرش/دوم بهمن، شهردار انتخاب می‌شود واکسیناسیون 270 هزار رأس دام علیه بیماری‌ها در خنداب/انجام ۱۱۷۰ مورد بازرسی از مراکز عرضه فرآوردهای خام دامی رابط بین ارتش و سپاه پاسداران در دفاع مقدس چه کسی بود؟ تصاویر/زمستان جادویی روسیه قالیباف: ۱۵۰۰ هزار میلیارد تومان بودجه شرکت‌های دولتی است؛ بگویند این‌ها چه کسانی هستند؟
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۹
کد خبر: 80266
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۳

نیرو‌های «حشدالشعبی» یورش داعش به «سامراء» را ناکام گذاشتند

نیرو‌های «حشد شعبی» عراق طی عملیاتی گسترده یورش تروریست‌های تکفیری داعش به «سامراء» را ناکام گذاشتند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، به نقل از بغداد الیوم، تروریست‌های تکفیری داعش تلاش کردند تا بر منطقه‌ای واقع در جنوب «سامراء» عراق سیطره یابند. تروریست‌های داعش به همین منظور به منطقه «تل الذهب» واقع در جنوب سامراء یورش بردند.

بر اساس این گزارش، تلاش تروریست‌های داعش برای تسلط کامل بر تل الذهب با دخالت به موقع نیرو‌های حشد شعبی عراق مواجه شد. نیرو‌های حشد شعبی ضمن ممانعت از پیشروی تکفیری‌ها در تل الذهب خسارت‌های فراوانی را نیز به صفوف آن‌ها تحمیل کردند.

این درحالی است که چندی پیش نیز نیرو‌های عراقی به همراه حشد شعبی مواضع تروریست‌های تکفیری داعش در غرب استان الانبار را هدف قرار دادند. در جریان عملیات مذکور، نیرو‌های عراقی و حشد شعبی موفق شدند خطوط امدادرسانی داعش در غرب الانبار را قطع کنند.

افزون بر این، اخیراً نیز فرماندهی عملیات حشد شعبی در استان صلاح الدین از موفقیت مرحله اول عملیات پاکسازی رشته کوه‌های المکحول در شمال صلاح الدین از لوث تروریست‌های داعش خبر داده است.

captcha