وقتی چرخ نمایشگاه کتاب از نو اختراع می‌شود/ نمایشگاه مجازی کتاب تهران؛ از ادعای مسئولان تا خطای ۴۰۴ استقلال به دنبال کوبیدن میخِ «صدر»/ قلعه‌نویی در اندیشه بازگشت! امکان لحظه‌ای رؤیت بار مصرفی مشترکین صنعتی استان مرکزی فراهم شد حمله روحانی به مجلس درباره بودجه 1400 به‌منظور پنهان ماندن احکام اخیر دولت برای اصلاح‌طلبان است مغز متفکر عملیات کربلای ۵ چه کسی بود؟ شرایط کشور به هیچ وجه به وضعیت بی‌ثبات قبل باز نمی‌گردد، حتی با تداوم تحریم درخواست عجیب شرکت فایزر برای ارائه واکسن کرونا/ صحبت‌های رهبری درباره عدم خرید واکسن‌های آمریکا و انگلیس علمی است/ احتمال خرید واکسن از هند، چین، روسیه و کوبا یارانه کم یا زیاد می شود؟/ چکش کاری های نهایی مجلس و دولت بر بودجه تغییر لحن ریاض پس از عصر «ترامپ»: به دنبال توقف جنگ در یمن هستیم اگر حوثی‌ها بگذارند! درد زیر بغل نشانه ابتلا به کدام بیماری‌هاست؟
شنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۸
کد خبر: 80250
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۹

مخالفت کمیسیون شوراها با طرح درآمد پایدار شهرداری‌ها از جیب مردم

نایب رئیس کمیسیون شوراهای مجلس با بیان اینکه درآمد پایدار شهرداری‌ها منجر به افزایش هزینه‌های مردم و گلایه‌های آنان می‌شود، گفت: این کمیسیون و بسیاری از نمایندگان مجلس مخالف این طرح هستند زیرا این درآمد قرار است از جیب مردم به دست آید.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدحسن آصفری نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی درباره طرح درآمد پایدار شهرداری‌ها اظهار داشت: این طرح اگر تصویب شود میزان و ارقام درآمدهای شهرداری‌ها افزایش پیدا خواهد کرد. البته کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مخالف جدی این طرح است.

وی افزود:‌ در صورتی که طرح درآمد پایدار شهرداری‌ها تصویب و نهایی شود فشار شدیدی به مردم وارد می‌شود ضمن اینکه به شهرداری‌ها اجازه افزایش عوارض را می‌دهد ولی با توجه به گرانی و تورم فعلی به هیچ وجه زمان مناسبی برای تصویب طرح درآمد پایدار شهرداری‌ها در مجلس نیست چرا که این افزایش درآمد از محل خزانه نیست بلکه از جیب مردم است.

نایب رئیس کمیسیون شوراهای مجلس گفت: شهرداری‌ها هم‌اکنون در حال اعمال نظر و سلیقه نسبت به مردم هستند. 

آصفری افزود: اگر طرح درآمد پایدار شهرداری‌ها در مجلس تصویب شود موجب افزایش گلایه‌مندی‌های مردم شده  و حتماً بسیاری از نمایندگان مجلس یازدهم با آن مخالفت خواهند کرد.

انتهای پیام/

captcha