سقف افزایش حقوق کارمندان دولت ۲.۵ میلیون تومان شد بارش برف و باران در اکثر مناطق کشور/بارش‌های ۵ روزه در برخی استان‌ها پیام رهبر معظم انقلاب به هفتمین مراسم ملی شب خاطره جهادی ویروس کرونا انگلیسی در ۱۱ شهرستان استان مرکزی شناسایی شده/ابتلای ۴۵ نفر سیاست های کلی برنامه هفتم توسعه از سال ۱۴۰۱ اجرایی می شود مواد محترقه باعث قطع عضو جوان ساوجی شد آخرین خبرها از عملیات بزرگ رزمندگان یمنی در مارب/ تقلای ائتلاف سعودی برای فرار از شکست + نقشه میدانی و عکس پروژه‌های نیمه‌تمام؛ استخوانی در گلوی پیشرفت اقتصادی استان‌ها/ کلنگ‌های بی‌فرجام، متوقف در ایستگاه وعده‌ها کاخ سفید: برای پاسخ به حمله راکتی به عین‌الاسد، تصمیم عجولانه‌ای نمی‌گیریم تصادف زنجیره‌ای در جاده ساوه به تهران/عکس
جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۹
کد خبر: 80130
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۸
در جلسه پویش لبخند کمک های مومنانه آموزش و پرورش مطرح شد؛

مدافعان علم و تربیت عنوانی برای تقدیر از زحمات معلمان/ توزیع 800بسته معیشتی میان دانش آموزان نیازمند توسط بسیج دانش آموزی

محمد گلی مسئول بسیج فرهنگیان، گفت: همانطور که عنوان مدافعان سلامت برای کادر درمان فراگیر شد، عنوان مدافعان علم و تربیت نیز باید در فضای رسانه ای فراگیر شود تا ذره ای از زحمات معلمان جبران شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ بهرام حسین آبادی سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی در جلسه‌ پویش لبخند کمک های مومنانه آموزش و پرورش که با حضور مسئول بسیج فرهنگیان استان و مسئول بسیج دانش آموزی به مناسبت هفته بسیج برگزار شد، با بیان اینکه ورود معلمان به عرصه آموزش مجازی قابل تقدیر است، گفت: با توجه به بیماری کرونا، آموزش دروس به دانش آموزان به اجبار باید به صورت مجازی صورت می گرفت و معلمانی که هیچ گونه آموزش خاصی برای اینگونه تدریس ندیده بودند با تلاشی روز افزون به میدان آمدند و نگذاشتند خلاء آموزشی ایجاد شود.

وی افزود: تغییر یکباره‌ی روش آموزشی کار دشواری است و این سختی برای معلمی که چندین سال از روش های آموزش حضوری استفاده کرده و آشنایی کمی با فضای مجازی دارد، کار سخت تری است که معلمان ما به خوبی از عهده آن برآمدند و نیاز است از تلاش آنان تقدیر شود.

حسین آبادی با اشاره به ضعف هایی که در آموزش مجازی وجود دارد، گفت: قطعا هیچ آموزشی جای آموزش حضوری را پر نمی کند و از ضعف های آموزش مجازی مطلع هستیم و برای برطرف شدن مشکلات تلاش خواهیم کرد.

همچنین در این جلسه، سرهنگ محمد گلی مسئول بسیج فرهنگیان استان با اشاره به مرحله سوم نهضت کمک مومنانه وزارت آموزش و پرورش که با مسئولیت سازمان بسیج فرهنگیان برگزار می شود، گفت: در این مرحله که تا پایان سال تحصیلی 1400 ادامه خواهد داشت، دو بخش تشکر و قدردانی از زحمات معلمان و تکریم آنان و اهتمام به فعالیت های پرورشی با توجه به آموزش مجازی مورد نظر قرار دارد.

وی افزود: در این پویش که با هشتگ مدافعان علم و تربیت دنبال می شود از فعالیت های پرورشی و تجارب برتر مربیان پرورشی در سطح استان بهره خواهیم برد و این تجارب برتر برای سایر مربیان پرورشی در سطح مدارس کل کشور منتشر خواهد شد تا از این ایده ها استفاده کنند.

محمد گلی اضافه کرد: در طول چند ماه گذشته که کرونا اجبارا آموزش مجازی را جایگزین آموزش حضوری کرده است، معلمان سراسر کشور مجاهدت های فراوانی داشتند و همانگونه که کادر درمان با حضور در خط مقدم جبهه سلامت، یک روز هم از وظیفه خود کوتاهی نکردند، مربیان و معلمان نیز با تلاش و مجاهدت خود در عرصه تعلیم و تربیت نگذاشتند حتی یک روز تعلیم و تربیت در سطح کشور تعطیل شود. لذا همانطور که عنوان مدافعان سلامت برای کادر درمان فراگیر شد، عنوان مدافعان علم و تربیت نیز باید در فضای رسانه ای فراگیر شود تا ذره ای از زحمات آنان جبران شود.

همچنین سرهنگ غلامی مسئول بسیج دانش آموزی استان مرکزی با اشاره به 4 مرحله پویش کمک مومنانه توسط این سازمان، گفت: در طول این 4 مرحله، مجموعا صد میلیون تومان کارت هدیه از طرف بنیاد علوی به دانش آموزان نیازمند کمک شده است. همچنین 700 تا 800 بسته معیشتی میان دانش آموزان نیازمند و خانواده هایشان توزیع شده است.

انتای پیام/

captcha