جوسازی‌ها؛ دستگاه قضا را از صراط حق و عدالت دور نمی‌کند اجرای بیش از 450 برنامه توسط سپاه ناحیه اراک در ایام الله دهه فجر/ تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی باید در دستور کار باشد برداشت 63هزار میلیاردی سهامداران حقوقی از جیب مردم در روزهای اوجِ بورس/ حسابرسی از عاملانِ تشویق مردم به سرمایه گذاری در بازار سرمایه، خواسته‌ای عمومی كشف محموله پارچه هاي قاچاق در دلیجان فرهنگ‌سازی اهمیت فرزند آوری مهم‌ترین رویکرد جشنواره «من برادر و خواهر می‌خواهم» است اصحاب فرهنگ و هنر برای تشویق جامعه به فرزند آوری تلاش کنند احداث 51کیلومتر شبکه برق در اراک 40 بنای تاریخی استان مرکزی سالانه نیاز به مرمت اضطراری دارد دستگيري فرد حیوان آزار در اراک بررسی برنامه‌های 9 نفر برای تصدی پست شهرداری تفرش/دوم بهمن، شهردار انتخاب می‌شود
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۹
کد خبر: 80098
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۴
سرپرست فرمانداری فراهان خبر داد

همراهی مردم و اصناف فراهان در اجرای محدودیت‌های کرونایی ستودنی است

سرپرست فرمانداری فراهان گفت: مردم و اصناف فراهان همراهی بسیار خوبی را در راستای اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا داشته اند که امیدواریم این همکاری در اجرای طرح اعمال محدودیت‌های دو هفته ای نیز ادامه یابد.

به گزارش دیار آفتاب؛ حسین معمارنیا، سرپرست فرمانداری فراهان در گفتگو با فراهان خبر گفت: اصناف شهرستان فراهان از نخستین روز اجرای طرح محدودیت ها با تعطیلی و کارهای غیرضروری به کمک مسئولان اجرایی و مدافعان سلامت برای کنترل کرونا شتافتند.

وی با تقدیر از همکاری مردم و عملکرد بسیار خوب اصناف شهرستان در راستای اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا افزود: بی تردید مقابله و مواجهه با ویروس منحوس کرونا و مدیریت این بیماری جزء با مشارکت و همراهی آحاد مردم فهیم شهرستان و همکاری همه نهادها، اصناف، بازاریان و دستگاه های اجرایی امکان پذیر نبوده و نمی توان انتظار داشت بدون حضور همیشگی همشهریان بر این بحران فائق آمد.

معمارنیا اظهار کرد: مردم فرهیخته و اصناف فراهان همراهی بسیار خوبی را در راستای اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا داشته اند که امیدواریم این همکاری در اجرای طرح اعمال محدودیت‌های دو هفته ای نیز ادامه یابد.

سرپرست فرمانداری فراهان گفت: همچنین تشکر از مسئولان و اعضای ستاد مقابله با کرونا شهرستان که با همدلی و اهتمام قابل توجه در آغازین روز اعمال محدودیت های جدید، شهرستان را همچون همیشه در برهه های حساس، سربلند و سرافراز کردند.

وی افزود: نظارت بر اجرای دستور العمل های ابلاغی توسط ستاد مقابله با کرونا توسط دستگاه های ذی ربط بصورت محسوس و نامحسوس در حال انجام است و با متخلفین برخورد قانونی صورت خواهد گرفت و قطعا سلامت مردم خط قرمز همه مسئولان شهرستان فراهان است.

معمارنیا اظهارکرد: بخشداران، دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاها ضمن استمرار بازدید های گروه های نظارتی در اجرای دستورالعمل های ابلاغی، اخبار و اطلاعیه های مربوط به کرونا را به آگاهی مردم برسانند و نظارت و کنترل لازم را در خصوص رعایت ضوابط بهداشتی روستا داشته باشند.

سرپرست فرمانداری فراهان گفت: با استمرار این روند همدلانه در این طرح، بیماری کرونا را در سطح شهرستان کنترل و به یاری حق تعالی زنجیره انتقال بیماری را قطع می کنیم.

وی با اشاره به اینکه وضعیت فراهان نارنجی است، خاطرنشان کرد: فعالیت گروه‌های شغلی ۱ و ۲ با رعایت پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی مجاز است، اما در صورت مشاهده رعایت نکردن دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی ضمن برخورد قانونی، واحد صنفی متخلف به مدت ۲ هفته پلمب خواهد شد.

انتهای پیام/

captcha