قدردانی روسای دانشگاه های علوم پزشکی از رهبر معظم انقلاب اعلام اسامی داوران هفته سوم لیگ برتر/ «یاسر همرنگ» دیدار آلومینوم اراک و مس رفسنجان را سوت می زنند تردد و نزدیک شدن به تالاب میقان ممنوع است کف حقوق کارمندان و بازنشستگان 3.5 میلیون تومان می‌شود «افتضاح مدیریتی» دولت به مرغ رسید/ افزایش ۱۰ هزار تومانی قیمت در کمتر از ۱ هفته شاخص بورس ۱۶ هزار واحد رشد کرد هشدار بانک مرکزی به نهادهای پولی غیرمجاز نقدینگی در حال ورود دوباره به بازار سهام است فراکسیون جهاد سازندگی و پیشرفت آغاز به کار کرد/ «شاکری» رئیس شد حادثه در معدن سنگ محلات یک کشته در پی داشت
دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۵
کد خبر: 80064
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۰
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:

طرح سلامت محله به منظور پاسداری از سلامت مردم اجرا می شود

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: با اجرای طرح سلامت محله محور در صدد کاهش خسارت‌های کرونا به مردم هستیم، هدف از این طرح توانمندی مردم در مقابله با کرونا است تا مردم بتوانند در کنار این بیماری به زندگی خودشان با کمترین خسارات ادامه بدهند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار کریمی، فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با حضور در رزمایش کمک مومنانه در مسجد جامع شهر فرمهین گفت: با اجرای طرح سلامت محله محور در صدد کاهش خسارت‌های کرونا به مردم هستیم، هدف از این طرح توانمندی مردم در مقابله با کرونا است تا مردم بتوانند در کنار این بیماری به زندگی خودشان با کمترین خسارات ادامه بدهند.

وی افزود: محور این طرح مسجد و امام جماعت است و در کنار آن افرادی که در رابطه با بهداشت وظیفه دارند، پایگاه بسیج، موسسات خیریه و سایر مجموعه‌های که می‌توانند کار‌های عام المنفعه انجام دهند در کنار همدیگر در قالب قرارگاه محله این طرح را کامل می‌کنند.

کریمی اظهار کرد: کار‌های زیادی از جمله رصد بیماران، درمان بیماران، قرنطینه و کمک‌های مومنانه پیش بینی شده که در هر محله  به صورت چهره به چهره برای مردم توضیحات لازم داده می شود و از هموطن درخواست داریم که همکاری لازم را داشته باشند تا در مهار کرونا موفق شویم و در کنار همدیگر بخشی از این مشکلات را حل کنیم.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: نیرو‌های قرارگاه در هر محله، کار‌های رصدی، پایشی و غربالگری را انجام می‌دهند و متناسب با وضعیت هر محله اقدامات درمانی و سایر کمک های لازم را انجام خواهند داد.

وی افزود: به عنوان یک سرباز کوچک از همه مردم خوب استان مرکزی خواهان همکاری هستیم تا با یک عزم ملی با همدلی گوش به فرمان قرارگاه، در کنار هم و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی موفق شویم، زنجیره بیماری کرونا را قطع کنیم.

کریمی با اشاره به خسارات کرونا اظهارکرد: اگر این روند ادامه پیدا کند، ممکن است این خسارات چند برابر شده و تاب جامعه را می گیرد اما با همیاری مردم و مدافعان سلامت قطعا کرونا را شکست خواهیم داد.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت:  بحث سلامت مردم حائز اهمیت بوده و بنا بر همین طرح قرنطینه از امروز آغاز شده و امیدواریم مردم در این نهضت ملی شرکت کنند چرا که اگر سلامت و امنیت در جامعه نباشد، جامعه دوام و بقا نخواهد داشت.

وی افزود: مردم عزیز این را طرح محدودیت ندانند برای اینکه در جهت سلامت خودشان می باشد و باید همکاری کنند.

کریمی با اشاره به هفته بسیج گفت: به مناسبت هفته بسیج بخش عمده‌ای از طرح‌های در دست اجرا که بیش از ۱۶۰ پروژه آب، مسکن و پروژه‌های محرومیت‌زدایی است در سطح استان افتتاح و به بهره برداری می رسد.

انتهای پیام/

captcha