دیابت و فشارخون بالا خطر عوارض مغزی کووید ۱۹ را افزایش می دهند قدردانی روسای دانشگاه های علوم پزشکی از رهبر معظم انقلاب بهره برداری از ۱۴ پروژه در محلات بسیج برنامه های خود را بر پایه تحقق اقتصاد مقاومتی و اقدامات سلامت محور قرار داده است اعلام اسامی داوران هفته سوم لیگ برتر/ «یاسر همرنگ» دیدار آلومینوم اراک و مس رفسنجان را سوت می زنند تردد و نزدیک شدن به تالاب میقان ممنوع است کف حقوق کارمندان و بازنشستگان 3.5 میلیون تومان می‌شود «افتضاح مدیریتی» دولت به مرغ رسید/ افزایش ۱۰ هزار تومانی قیمت در کمتر از ۱ هفته هشدار: نوشیدن چای در «لیوان کاغذی» شما را مبتلا به سرطان می‌کند شاخص بورس ۱۶ هزار واحد رشد کرد
دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۴
کد خبر: 80044
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۹
کارشناس هواشناسی استان مرکزی اعلام کرد

تشدید فعالیت سامانه بارشی در استان مرکزی/کاهش 4 تا 5 درجه ای هوا

کارشناس هواشناسی استان مرکزی گفت: بررسی‌ها حاکی از تشدید بارش‌ها طی ساعات آتی در استان است.

به گزارش دیار آفتاب؛ داودآبادی کارشناس هواشناسی استان مرکزی گفت: بررسی‌ها حاکی از تشدید بارش‌ها طی ساعات آتی در استان است. تمرکز بارش‌ها عمدتاً در نوار غرب و نیمه شمال استان است.

داودآبادی اظهار کرد: سامانه بارشی از بامداد و صبح فردا به‌تدریج از نواحی مرکزی عبور خواهد کرد اما امکان رگبارهای پراکنده در برخی از نواحی کماکان دور از انتظار نیست.

وی ادامه داد: با عبور سامانه بارشی دمای هوا به‌تدریج کاهش خواهد یافت و تا  روز سه‌شنبه یا چهارشنبه بین 4 تا 5 درجه کاهش خواهد یافت.

کارشناس هواشناسی استان مرکزی گفت: همچنین طی روزهای آتی به دلیل وجود رطوبت کافی در جو و کاهش دما در مناطق مستعد پدیده مه در ساعات سرد شبانه‌روز موجب کاهش دید افقی خواهد شد.

داودآبادی خاطرنشان کرد: بررسی‌های فعلی حاکی از ورود یک سامانه فعال جدید بارشی به کشور از روز پنجشنبه است که موجب بارش‌های خوبی در استان تا روز یکشنبه هفته آینده خواهد شد.

انتهای پیام/

captcha