مرمت بقعه سماق بنه تفرش آغاز شد خسارت کم بارشی به مزارع استان مرکزی و پیش بینی کاهش تولید گندم/ برای زراعت دیم نگرانیم برنامه را رها کن؛ از کارنامه بگو آقای مرعشی!/ آیت‌اللهی که تصویرش در اتاق ملاقات رهبری قرار دارد حاشیه اطراف «بچه مهندس»؛ حمله بازیگر قبلی به بازیگر جدید! سردار ایرانی، پدر موشکی حزب‌الله لبنان/ سردار حجازی را بهتر بشناسیم جرائم سنگین دولت برای ایجاد محدودیت دسترسی شهروندان به فضای مجازی تهدید کرونا را به فرصتی برای ایجاد اشتغال تبدیل کردم/ تولید روتختی و کاور پرستاری دو بیمارستان توسط 10 بانوی روستایی وکیلی: دولت روحانی آبرویی برای اصلاح‌طلبان نگذاشته است «جبهه»؛ دانشگاهی به وسعت خاک ایران توان پهپادی ارتش برگ برنده نیرو‌های مسلح است
دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۲
کد خبر: 80041
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۵
مدیر توزیع برق فراهان:

اصلاح ۴ کیلومتر شبکه ۲۰ کیلوولتی برق فراهان در مانور تعمیرات جهادی و پایداری

مدیر توزیع برق شهرستان فراهان گفت: در مانور تعمیرات جهادی و پایداری اداره برق فراهان با بکارگیری ۴ اکیپ از شهرستان‌های تفرش، آشتیان و فراهان حدود ۴ کیلومتر شبکه ۲۰ کیلوولتی اصلاح شد که نقش بسزایی در پیشگیری از حوادث دارد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ مانور تعمیرات جهادی و پایداری شبکه برق در مسیر تغذیه کننده بخش خنجین شهرستان فراهان با حضور تیم‌های عملیاتی از دیگر شهرستان‌ها برگزار شد.

سید رضا مهاجرانی، مدیر توزیع برق شهرستان فراهان در گفتگو با فراهان خبر گفت: این مانور باتوجه به وظیفه شرکت توزیع مبنی بر ارائه برق دائم و پایدار به مشترکان، در راستای بازسازی و اصلاح شبکه‌های فرسوده و تاب‌آوری شبکه توزیع با عنوان اصلاح و بهینه سازی فیدر فشار متوسط ۱۲۳ برزآباد برگزار شد.

وی افزود: در این مانور با بکارگیری ۴ اکیپ از شهرستان‌های تفرش، آشتیان و فراهان حدود ۴ کیلومتر شبکه ۲۰ کیلوولتی اصلاح شد که نقش بسزایی در پیشگیری از حوادث دارد.

مهاجرانی اظهارکرد: پایه‌های فرسوده شبکه برق در این مسیر می‌توانست در مواقع بحرانی و حوادث احتمالی دچار شکستگی شده و موجب مشکل و قطعی برق شود که اصلاح شد.

مدیر توزیع برق شهرستان فراهان گفت: نیرو‌های توزیع برق شهرستان فراهان با توجه به اهمیت انرژی برق، همواره آمادگی کامل برای پیشگیری از حوادث احتمالی و خدمات‌رسانی مطلوب به مشترکان را دارند.

وی با اشاره به شیوع کرونا گفت: با تلاش همکاران در حوزه ایمنی و با نظارت مدیردفتر ایمنی توزیع برق استان مرکزی کلیه ماشین آلات در این راستا ضدعفونی شده و دستورالعمل‌های بهداشتی هم در این مانور در الویت کاری همکاران توزیع برق قرار گرفته است.

انتهای پیام/

captcha