تصادف زنجیره ای 8 وسیله نقلیه در پل بسیج اراک سه مجروح داشت آلومینیوم اراک-فولاد خوزستان/ خطیبی به دنبال اولین برد، نکونام در اندیشه صدر نشینی ترور دانشمندان نشانه ضعف و ناتوانایی دشمنان است/ ماهیت پلید رژیم صهیونیستی نزد جامعه ورزشی کشور کاملاً روشن است مشاور خانواده نماینده بخش معدن در اتاق بازرگانی شد/ فرارهای مالیاتی با کارت‌های بازرگانی اجاره‌ای انجام می‌شود واکنش‌ها به ترور شهید فخری زاده به‌گونه‌ای باشد که لرزه بر اندام دشمنان بیندازد/ملت ایران راه پرافتخار شهدای خود را باقوت ادامه می‌دهند اقدامات مجلس یازدهم از حمایت معیشتی تا طرح جمعیت و تعالی خانواده شتاب بخشی به روند اجرای پروژه‌های عمرانی شازند با ورود قرارگاه خاتم‌الانبیاء/تکمیل 5 پروژه با اعتبار 300 میلیارد تومانی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی درگذشت حجت‌الاسلام شهیدی را تسلیت گفتند. میراث حسن روحانی برای اصلاح‌طلبان چیست؟ وزارت اطلاعات: سرنخ‌هایی از عاملان حمله تروریستی به دست آمده است
دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۴
کد خبر: 80021
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۹
امام جمعه فرمهین:

دشمنی عمیق آمریکا با اصل نظام اسلامی و ملت ایران است

امام جمعه فرمهین گفت: انسان مومن از یک سوراخ دوبار گزیده نمی شود و در مذاکرات سال‌های اخیر و بعد از برجام، کاملاً مشخص شد که موضوعاتی همچون هسته‌ای و موشکی، مسئله اصلی نیستند بلکه مخالفت و دشمنی عمیق آمریکا با اصل نظام اسلامی و ملت ایران است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ حجت الاسلام رضا یعقوبی، امام جمعه فرمهین در خطبه های این هفته نماز جمعه شهر فرمهین ضمن گرامیداشت هفته بسیج گفت: امام خميني(ره) در پنجم آذر 1358، فرمان تشکيل بسيج را صادر کردند و فرمودند؛«مملکتي که 20 ميليون جوان دارد، بايد بيست ميليون ارتش داشته باشد».

وی افزود: بسيج در تاريخ انقلاب اسلامي نه به عنوان يک نهاد نظامی صرف، بلکه به عنوان يک مکتب فرهنگی و ارزشی و کلمه طيبه‌ای که در بين همه اقشار ملت ايران ريشه دوانيده است.

یعقوبی با اشاره به رونمایی از جدیدترین دستاورد نیروی دریایی سپاه اظهارکرد: این ناو اقیانوس پیما که ناو شپتیبانی و اطلاعاتی است و قابلیت های بسیاری دارد نمونه ای دیگر از خودکفایی به دست جوانان این مرز و بوم است.

امام جمعه فرمهین با اشاره به عوامل پیشرفت در اقتصاد کشور گفت: علم و فناوری، نیروی انسانی، مواد اولیه، انرژی، سرمایه و بازار مصرف از عوامل موثر در اقتصاد هر کشوری هستند.

وی افزود: کاهش واردات مواد مصرفی، افزایش تولید داخلی، افزایش صادرات تولیدات داخلی سبب ایجاد قدرت اقتصادی کشور می شود.

یعقوبی اظهارکرد: واردات کالاهابی مصرفی و خام فروشی تاثیر مستقیم بر ضعف اقتصادی یک کشور دارد.

امام جمعه فرمهین با اشاره به مذاکره با غرب گفت: انسان مومن از یک سوراخ دوبار گزیده نمی شود و در مذاکرات سال‌های اخیر و بعد از برجام، کاملاً مشخص شد که موضوعاتی همچون هسته‌ای و موشکی، مسئله اصلی نیستند بلکه مخالفت و دشمنی عمیق آمریکا با اصل نظام اسلامی و ملت ایران است.

وی با اشاره به آمار جذب سرمایه خارجی گفت:  از سال 2002 تا 2014 در سال های اوج مذاکره با غرب کمترین میزان جذب سرمایه خارجی را داشتیم. و در سال های درگیری با غرب بالاترین میزان جذب سرمایه خارجی ثبت شده است.

یعقوبی گفت: هر چه سمت مذاکره و ارتباط با غرب رفتیم، ضرر بیشتری نصیب ما شده است و دولتمردان ما باید از این مسائل عبرت بگیرند.

امام جمعه فرمهین با اشاره به اتفاقات اخیر در کشور آمریکا گفت: در حالی که در کشور آمریکا درگیری های خاصی برقرار است دولتمردان ما باید از این فرصت برای رفع مشکلات و نواقص استفاده کنند.

وی اظهارکرد: رهبری معظم انقلاب با چشم تیزین خود همه مسائل را زیر نظر دارد و مدام با بیانات خود به ما پیام می دهد مسئولان باید رهنمودهای رهبری را پیش بگیرند تا بر مشکلات فائق بیاییم.

انتهای پیام/

captcha