تصادف زنجیره ای 8 وسیله نقلیه در پل بسیج اراک سه مجروح داشت آلومینیوم اراک-فولاد خوزستان/ خطیبی به دنبال اولین برد، نکونام در اندیشه صدر نشینی ترور دانشمندان نشانه ضعف و ناتوانایی دشمنان است/ ماهیت پلید رژیم صهیونیستی نزد جامعه ورزشی کشور کاملاً روشن است مشاور خانواده نماینده بخش معدن در اتاق بازرگانی شد/ فرارهای مالیاتی با کارت‌های بازرگانی اجاره‌ای انجام می‌شود واکنش‌ها به ترور شهید فخری زاده به‌گونه‌ای باشد که لرزه بر اندام دشمنان بیندازد/ملت ایران راه پرافتخار شهدای خود را باقوت ادامه می‌دهند اقدامات مجلس یازدهم از حمایت معیشتی تا طرح جمعیت و تعالی خانواده شتاب بخشی به روند اجرای پروژه‌های عمرانی شازند با ورود قرارگاه خاتم‌الانبیاء/تکمیل 5 پروژه با اعتبار 300 میلیارد تومانی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی درگذشت حجت‌الاسلام شهیدی را تسلیت گفتند. میراث حسن روحانی برای اصلاح‌طلبان چیست؟ وزارت اطلاعات: سرنخ‌هایی از عاملان حمله تروریستی به دست آمده است
دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۹
کد خبر: 80013
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۶

شهردار تفرش روانه زندان شد

در پی تخلفات انجام شده در مجموعه شهرداری تفرش گزارش این تخلفات از سوی دادگستری شهرستان تفرش به دادستان مرکز استان ارسال شده است که با اعطای نیابت قضایی، هادی ابراهیمی فر به عنوان شهردار تفرش تحت تعقیب قضایی قرار گرفت.

به گزارش دیار آفتاب؛  یک منبع آگاه در گفتگو با  ندای تفرش، گفت: در پی تخلفات انجام شده در مجموعه شهرداری تفرش گزارش این تخلفات از سوی دادگستری شهرستان تفرش به دادستان مرکز استان ارسال شده است که با اعطای نیابت قضایی، هادی ابراهیمی فر به عنوان شهردار تفرش تحت تعقیب قضایی قرار گرفت.

پس از انجام تحقیقات مقدماتی در شعبه اول دادگاه عمومی تفرش به ریاست رئیس دادگستری تفرش، ابراهیمی فر با صدور قرار وثیقه روانه زندان شد.

با صدور قرار نظارت قضایی تا اطلاع ثانوی، ادامه فعالیت وی به عنوان شهردار تفرش ممنوع شد.

به گفته منابع آگاه تحقیقات در این زمینه ادامه دارد و در صورت اثبات جرم در محاکم صالح قضایی نتیجه به اطلاع مردم شهرستان خواهد رسید.

انتهای پیام/

captcha