دیابت و فشارخون بالا خطر عوارض مغزی کووید ۱۹ را افزایش می دهند قدردانی روسای دانشگاه های علوم پزشکی از رهبر معظم انقلاب بهره برداری از ۱۴ پروژه در محلات بسیج برنامه های خود را بر پایه تحقق اقتصاد مقاومتی و اقدامات سلامت محور قرار داده است اعلام اسامی داوران هفته سوم لیگ برتر/ «یاسر همرنگ» دیدار آلومینوم اراک و مس رفسنجان را سوت می زنند تردد و نزدیک شدن به تالاب میقان ممنوع است کف حقوق کارمندان و بازنشستگان 3.5 میلیون تومان می‌شود «افتضاح مدیریتی» دولت به مرغ رسید/ افزایش ۱۰ هزار تومانی قیمت در کمتر از ۱ هفته هشدار: نوشیدن چای در «لیوان کاغذی» شما را مبتلا به سرطان می‌کند شاخص بورس ۱۶ هزار واحد رشد کرد
دوشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۲
کد خبر: 80010
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۱
پس از اعلام وضعیت بحرانی بانک خون در کشور؛

گزارش تصویری| اراکی ها برای اهدای خون به صف شدند

اعلام خبر وضعیت بحرانی ذخایر خونی در کشور، باعث شد تا شهروندان اراکی برای جبران این کمبود به مرکز انتقال خون اراک مراجعه و خون خود را اهدا کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛ چند روز گذشته خبری در رسانه ها مبنی بر کمبود ذخایر خونی در سراسر کشور اعلام شد. این خبر باعث شد تا بسیاری از هموطنان برای جبران این کمبود به مراکز انتقال خون مراجعه کرده و وضعیت ذخایر خونی بهتر شود.

تنها مرکز انتقال خون اراک که در خیابان شهید شیرودی(خرم) واقع شده است، در روزهای اخیر وضعیت بهتری را نسبت به هفته قبل تجربه می کند و بسیاری از همشهریان برای اهدای خون خود در این روزها به این مرکز مراجعه می کنند.

captcha