امام، جمهوری اسلامی را بهترین مدل برای اداره کشور می‌دانست امام خمینی(ره) پرچمدار عزت و شرف است خادمیاران و یاوران رضوی ساوه میزبان نمازگزاران جمعه بودند مهمترین توصیه شهدا توجه به بیانات ولایت و رعایت عفاف و حجاب است اساس انقلاب با اقدامات و رهنمودهای امام خمینی(ره) به ثمر نشست مکتب امام خمینی(ره) کاملاً در مسیر اهل‌بیت بود ساعت کاری دستگاه‌های اجرایی تغییر نمی‌کند/ کارکنان دستگاه‌های اجرایی تا اطلاع ثانوی طبق روال عادی در محل کار خود حاضر شوند صعود فوتسالیست‌های ایرالکو به لیگ برتر کارنامه موفق استان مرکزی در خروج واحدهای تولیدی بزرگ از رکود ملت ایران بالنده و پرشتاب در نظم نوین جهانی حرکت می‌کند
جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۰
کد خبر: 80007
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۱
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محلات اعلام کرد

توزیع1000 بسته اقلام بهداشتی، غذایی و نوشت‌افزار به مناسبت هفته بسیج در محلات

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محلات گفت: یک هزار بسته اقلام بهداشتی، غذایی و نوشت‌افزار در مرحله سوم نهضت کمک مؤمنانه به مناسبت هفته بسیج در شهرستان توزیع می‌شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار رضایی فرمانده سپاه ناحیه محلات در نشست خبری هفته بسیج گفت: ۷۲ برنامه فرهنگی، هنری و اجتماعی با تمرکز افزایش اقدامات پیشگیرانه و کاهش ابتلا به کرونا هم‌زمان با چهل و یکمین سالگرد هفته بسیج در این شهرستان برگزار می‌شود.

رضایی اظهار کرد: طرح‌های مسکن محرومان، استخر شنا، سالن ورزشی بانوان و ساختمان چهار پایگاه مقاومت بسیج هم‌زمان با چهل و یکمین سالگرد هفته بسیج در محلات بهره‌برداری می‌شود.

وی ادامه داد: طرح قرارگاه محله‌ای در راستای تسریع در امداد و ارائه خدمات اجتماعی به شهروندان محلات در هفته بسیج در این شهرستان اجرا می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محلات، توزیع یک هزار بسته اقلام بهداشتی، غذایی و نوشت‌افزار در مرحله سوم نهضت کمک مؤمنانه را از دیگر برنامه‌های تدارک دیده‌شده هفته بسیج در این شهرستان بیان کرد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار