رئیس ثبت احوال شهرستان خنداب:

90درصد شهروندان خندابی برای دریافت کارت هوشمند ملی اقدام کرده اند/امیر علی و فاطمه در صدر نام های انتخابی مردم خنداب

حسنی گفت: 90درصد از افراد واجد شرایط دریافت کارت هوشمند ملی در این شهرستان مراحل ثبت نام دریافت کارت خود را انجام داده اند و مابقی واجدین شرایط باید سریعا نسبت به درخواست صدور کارت ملی هوشمند اقدام کنند.
کد خبر: ۷۹۹۵۶ تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰

به گزارش دیار آفتاب؛ حسنی رئیس ثبت احوال شهرستان خنداب در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب با بیان اینکه همزمان با سراسر کشور صدور کارت هوشمند ملی در شهرستان خنداب  هم در دستور کار قرار گرفت، گفت: شناسایی، تصدیق هویت و امضای دیجیتال سه مزیت مهم کارت الکترونیکی هستند.

حسنی اظهار کرد: 90درصد از افراد واجد شرایط دریافت کارت هوشمند ملی در این شهرستان مراحل ثبت نام دریافت کارت خود را انجام داده اند و مابقی واجدین شرایط باید سریعا نسبت به درخواست صدور کارت ملی هوشمند اقدام کنند.

حسنی با بیان اینکه 10 درصد از مردم شهرستان برای دریافت کارت ملی هوشمند هیچ اقدامی نکرده اند گفت: یا توجه به پایان اعتبار کارت های ملی قدیمی و اهمیت و جایگاه احراز و تصدیق هویت جهت جلو گیری از بروز هرگونه مشکل در دریافت خدمات از بانکها و دستگاههای دولتی در اسرع وقت نسبت به تعویض شناسنامه و ثبت نام کارت هوشمند ملی از طریق الکترونیکی اقدام کنند.

وی خاطر نشان کرد:با توجه به شیوع ویروس کرونا شهروندانی که تا به حال اقدام به ثبت نام نکرده اند می توانند برای اطلاع از صدور کارت هوشمند و اطلاعات دقیق ثبت نام و تعویض شناسنامه  با اداره ثبت احوال خنداب تماس بگیرند و یا از طریق سایت ثبت احوال استان مرکزی از خدمات ثبت احوال مطلع شوند و به خاطر حفظ سلامتی کمتر در اماکن عمومی حضور یابند.

حسنی در پایان تصریح کرد: در 8 ماهه نخست امسال در بین اسم هایی که خندابی ها برای فرزندان خود انتخاب کردند فاطمه و امیر علی بیشترین فراوانی را داشته است.

انتهای پیام/