ادعای دستکاری در جداول بودجه ۱۴۰۰ خلاف واقع است ضد و نقیض‌گویی‌ها درباره واکسن کرونا؛ رایگان یا پولی؟ چرا ریاض چاره‌ای جز مذاکره با تهران ندارد؟ برنامه های دفاع مقدس و مقاومت با شعار «ما مقتدریم» برگزار می شود ضمانت استحکام نظام حضور گسترده مردم در انتخابات است حیات سردار حجازی سرشار از مجاهدت در راه اسلام بود بازیکنانی که برای اتلتیکو مادرید ارزشی قائل نمی‌شدند + عکس آقای روحانی! مشکلات را حل نکنید! بلکه وضعیت را به سال 92 باز گردانید صعود چشمگیر استقلال و پرسپولیس در رنکینگ جهانی ۳۱ اردیبهشت؛ پایان دوران آموزشی مقطع ابتدایی/ آموزش مجازی بعد از کرونا تداوم دارد
چهارشنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۶
کد خبر: 79654
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۳
رئیس راهداری فراهان:

مصرف 260 تن آسفالت برای بهسازی محورهای مواصلاتی فراهان/470 تابلو علائم ایمنی در جاده های فراهان نصب شده است

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای فراهان با بیان اینکه علائم و تابلوهای راهنمایی و رانندگی نقش بسزایی در کاهش حوادث جاده ای و تلفات ناشی از آن دارد، گفت: علائم نصب شده شامل تابلوهای ایمنی، اخباری و مسیر نما است و از ابتدای امسال 25 مترمربع تابلوهای اطلاعاتی و 470 تابلو ایمنی در محورهای مواصلاتی فراهان نصب شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ مهدی فراهانی، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر گفت: یکی از مهمترین وظایف راهداران حفظ و صیانت از حریم قانونی راه ها است.

وی بااشاره به اینکه تسطیح و رگلاژ محورهای مواصلاتی شهرستان با هدف ایجاد بستر مناسب برای تردد آسان و ایمن همشهریان اجرایی شده است افزود: در هفت ماه نخست امسال تسطیح و پاکسازی و رگلاژ شانه راه ها و شانه سازی محورهای مواصلاتی حوزه استحفاظی اداره شهرستان فراهان از جمله عملیات انجام شده است.

فراهانی اظهار کرد: آسفالت مصرفی برای لکه گیری و روکش 260 تن، تسطیح و رگلاژ محورهای خاکی به طول 78 کیلومتر، شانه سازی محورهای مواصلاتی روستاهای، شیرین آباد، تلخاب، فشک و امیرآباد به طول 25 کیلومتر و همچنین ترانشه برداری به طول 5 هزار مترمکعب در روستاهای ملک باغی، فردقان و خنجین از ابتدای امسال صورت گرفته است.

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای فراهان با بیان اینکه علائم و تابلوهای راهنمایی و رانندگی نقش بسزایی در کاهش حوادث جاده ای و تلفات ناشی از آن دارد، گفت: علائم نصب شده این مدت شامل تابلوهای ایمنی، اخباری و مسیر نما است و از ابتدای امسال 25 مترمربع تابلوهای اطلاعاتی و 470 تابلو ایمنی در محورهای مواصلاتی فراهان نصب شده است.

وی ادامه داد: همچنین همکاران ما علاوه بر نصب علائم اقدام به خط کشی 85 کیلومتر مسیر، نصب 150ست گارد ریل به طول 600متر کرده اند.

فراهانی نصب 18 مورد چراغ چشمک زن و پلیسی را از دیگر اقدامات راهداری فراهان دانست و گفت: یکی از مهمترین دغدغه های اجتماعی کاهش تعداد سوانح جاده ای و تلفات جانی و مالی ناشی از آن است که تحقق این هدف علاوه بر افزایش ضریب ایمنی تردد از طریق نصب و نگهداری علائم و تابلوهای مختلف جاده ای، با فرهنگ سازی و تشویق کاربران جاده به رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی امکان پذیر خواهد بود.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای خاطرنشان کرد: فراهان به دلیل موقعیت جغرافیایی و آب و هوایی که دارد زمستان زود هنگامی را تجربه می‌کند که در همین زمینه 350تن شن و ماسه و 200 تن نمک برای طرح زمستانی در راهداری فراهان انباشت شده است.

انتهای پیام/

captcha