سلبریتی یک شخص نیست یک رسانه است/ سلبریتی‌ها چگونه مدیریت می‌شوند؟ بسیج در میدان های مختلف فرصت سازی میکند/ جهاد تبیین با رویکرد امیدآفرینی مهمترین رسالت امروز بسیج است/ایجاد ۸۰۰ اشتغال و تثبیت بیش از ۱۵۰۰ در سال ۱۴۰۰ به همت بسیج در کارخانجات استان مرکزی مستاجران در دریای پرتلاطم اجاره/ تعیین نرخ دستوری راهگشا است؟ ادعای بلومبرگ: مذاکرات دوحه احتمالا بعد از دیدار منطقه‌ای بایدن از سر گرفته می‌شود قطع برق ریشه ۳۰ درصد محصولات کشاورزی را خشکاند! پیش ثبت‌نام اربعین آغاز شد ضرورت بکارگیری مولدهای برق در ادارات و صنایع جان باختن یک هم استانی و شناسایی 23 بیمار جدید کرونایی حادثه ایرباس کتاب زندگی بسیاری از دوستانم را بست/ جای خالی اقدامات هنرمندانه در معرفی جنایت حمله به هواپیمای مسافربری چرا مذاکرات قطر گره خورد؟ آمریکا نه تحریم را لغو می‌کند و نه تضمین می‌دهد
شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۵
کد خبر: 796
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۴
فرماندهی انتظامی محلات؛

کشف حدود ۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در محلات/بازداشت دو متهم در این خصوص

فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان محلات گفت: ماموران نیروی انتظامی این شهرستان روز گذشته پس از رصد اطلاعاتی موفق به کشف حدود ۱۰۰ کیلوگرم تریاک از ۲ متهم شدند.
به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از صبح محلات، سرهنگ فرامرز گودرزی فرماندهی انتظامکی شهرستان محلات در این خصوص گفت:بیش از  98 کیلوگرم ماده مخدر تریاک از سوداگران مرگ طی یک عملیات مشترک کشف وضبط شد.

وی ادامه داد:در راستای مبازره بی امان مامورین نیروی انتظامی با سوداگران مرگ روز گذشته ماموران نیروی انتظامی با رصد اطلاعاتی که از دو نفر از قاچاقچیان مواد مخدر توانستند در یک عملیات مشترک با عوامل انتظامی شهرهای تهران، قم و دلیجان ضمن انجام  عملیات تعقیب و مراقب موفق به دستگیری هر دو متهم و کشف بیش از 98 کیلوگرم مواد مخدر شدند.

گودرزی همچنین افزود:در این عملیات مقدار تقریبی 100 کیلوگرم مواد مخدر تریاک که بصورت ماهرانه‌ای در داخل خودروی 206 صندوقدار جاساز شده بود کشف و متهمین پس از تشکیل پرونده‌ی به مقامات قضایی تحویل شدند.

فرماندهی انتظامی شهرستان محلات در خاتمه بیان کرد: ایجاد امنیت عمومی و پایدار از وظایف نیروی انتظامی ست که در همین راستا نیز تلاش می‌کنیم و مردم و همشهریان عزیز نیز می‌توانند با ارائه راهکارها، انتقادات و پیشنهادات خود از طریق سامانه تلفنی 110 و 197 و همچنین سامانه پیامکی 110197 ما را در این امر یاری کنند.

صبح محلات: کشف حدود ۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در محلات/بازداشت دو متهم در این خصوص

صبح محلات: کشف حدود ۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در محلات/بازداشت دو متهم در این خصوص

صبح محلات: کشف حدود ۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در محلات/بازداشت دو متهم در این خصوص

صبح محلات: کشف حدود ۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در محلات/بازداشت دو متهم در این خصوص

انتهای پیام/ش

captcha
آخرین اخبار