ادعای دستکاری در جداول بودجه ۱۴۰۰ خلاف واقع است ضد و نقیض‌گویی‌ها درباره واکسن کرونا؛ رایگان یا پولی؟ چرا ریاض چاره‌ای جز مذاکره با تهران ندارد؟ برنامه های دفاع مقدس و مقاومت با شعار «ما مقتدریم» برگزار می شود ضمانت استحکام نظام حضور گسترده مردم در انتخابات است حیات سردار حجازی سرشار از مجاهدت در راه اسلام بود بازیکنانی که برای اتلتیکو مادرید ارزشی قائل نمی‌شدند + عکس آقای روحانی! مشکلات را حل نکنید! بلکه وضعیت را به سال 92 باز گردانید صعود چشمگیر استقلال و پرسپولیس در رنکینگ جهانی ۳۱ اردیبهشت؛ پایان دوران آموزشی مقطع ابتدایی/ آموزش مجازی بعد از کرونا تداوم دارد
چهارشنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۰:۳۲
کد خبر: 79582
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۲
فیلم/

هندوانه‌ای که خوراک دام‌ها شد!

به علت شرایط نامساعدی که بر بازار محصولات کشاورزی حاکم است، محصول هندوانه چندین هکتار زمین در منطقه فراهان خوراک دام‌ها شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ کشاورزان در منطقه «فراهان» ماه‌ها روی زمین کشاورزی خود عرق ریختند تا هندوانه مرغوبی را برداشت کنند. حالا که محصول باکیفیت به مرحله برداشت رسیده، بازار وارد رکود شده و تقاضایی برای خرید محصول وجود ندارد و کشاورزان هندوانه‌های تولیدی خود را به دلیل به مقرون صرفه نبودن رها کرده‌اند و رفته‌اند و دامداران هندوانه‌ها را برای مصارف دام های خود جمع آوری می کنند.

البته چند سالی است که کشت هندوانه به دلیل آب بر بودن در استان ممنوع بوده و اغلب کشاورزان قمی در سایه بی‌توجهی مسئولین جهاد کشاورزی، با اجاره زمین اقدام به کشت هندوانه می‌کنند.

سال‌هاست که طرح تغییر الگوی کاشت از سوی وزارت جهاد کشاورزی و سازمان جهاد کشاورزی مطرح است اما این طرح فقط برای چند کشاورز و یا تنها در سازمان جهاد کشاورزی بر روی کاغذ دیده می‌شود.

فیلم زیر مربوط به 200 تن هندوانه سالم در مزرعه در منطقه فراهان است که تبدیل به خوراک دام شده است.

انتهای پیام/

captcha