ادعای دستکاری در جداول بودجه ۱۴۰۰ خلاف واقع است ضد و نقیض‌گویی‌ها درباره واکسن کرونا؛ رایگان یا پولی؟ چرا ریاض چاره‌ای جز مذاکره با تهران ندارد؟ برنامه های دفاع مقدس و مقاومت با شعار «ما مقتدریم» برگزار می شود ضمانت استحکام نظام حضور گسترده مردم در انتخابات است حیات سردار حجازی سرشار از مجاهدت در راه اسلام بود بازیکنانی که برای اتلتیکو مادرید ارزشی قائل نمی‌شدند + عکس آقای روحانی! مشکلات را حل نکنید! بلکه وضعیت را به سال 92 باز گردانید صعود چشمگیر استقلال و پرسپولیس در رنکینگ جهانی ۳۱ اردیبهشت؛ پایان دوران آموزشی مقطع ابتدایی/ آموزش مجازی بعد از کرونا تداوم دارد
سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۳
کد خبر: 79497
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۹

کشف 400 تن ذرت وارداتی قاچاق در یکی از روستاهای فراهان

معاون بازرسی و حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت استان مرکزی گفت: 400 تن ذرت وارداتی قاچاق به ارزش 6 میلیارد ریال در یکی از روستاهای فراهان کشف و ضبط شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ محمد جواد قربانیان، معاون بازرسی و حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت استان مرکزی در گفتگو با فراهان خبر گفت: 400 تن ذرت وارداتی قاچاق به ارزش 6 میلیارد ریال کشف و ضبط شد.

وی افزود: باتوجه به گزارشات واصله به ستاد خبری سازمان مبنی بر اختفای مقادیری ذرت وارداتی در یکی از مرغداری های روستاهای فراهان کارشناسان این اداره در معیت مامورین پلیس اقتصادی از واحد مذکور بازدید کردند.

قربانبان اظهار کرد: در بازرسی از این واحد که یک مرغداری متروک در یکی از روستاهای فراهان بود 400تن ذرت وارداتی به ارزش 6 میلیارد ریال کشف و ضبط شد.

معاون بازرسی و حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت استان مرکزی گفت: با توجه به قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز متصدی این واحد می بایستی در سامانه جامع انبارها اقدام به ثبت نام می کرده تا ورود و خروج کالا ثبت و مشخص باشد که اقدام به این امر نکرده و بر طبق تبصره 4 ماده 18قانون مبارزه با قاچاق کالا صورتجلسه کشف کالای قاچاق برای متصدی واحد تنظیم و به تعزیرات حکومتی معرفی شد.

انتهای پیام/

captcha